Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Sztalker...

Mi a véleményetek a Sztalker c. filmről? Érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Eddig a hossza miatt nem mertem belevágni, mert attól tartok, hogy halálra fogom rajta unni. Mennyire lassú, mennyire vontatott film? Esetleg van-e egy kis művészfilmes irányzata?

2012. aug. 31. 01:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp nézd meg, ha szereted az orosz irodalmat, Tarkovszkij nem akárki a filmművészetben. Valóban lassúnak fogod találni eleinte, de idővel magával ragad.

Andrej Tarkovszkij még a sci-fi-ben is tud művészit alkotni.

2012. aug. 31. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd meg egy lassabb, nyugisabb napon. Amikor alapból nem vágysz semmi megszokott rohanásra. :) Iszonyat jó hangulata van, engem beszippantott.

A legtöbb ismerősöm viszont kifejezetten utálja, és úgy gondolják, hogy csak a sznobizmus miatt lehet ilyen elismert a film.


Bödőcs szőtt bele az egyik "előadásába" a filmmel kapcsolatban egy poént. Valahogy úgy hangzott, hogy a koleszban az informatikus (?) tanulók nézik a Stalkert, és állandóan megmozgatják az egeret, mert azt hiszik, lefagyott a gép. :DD ÉS tényleg ilyen. :)

2012. aug. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ian Catman ***** válasza:
Attól függ, mit vársz. Semmiképpen ne egy Csillagok Háborúja sci-fit, de még csak nem is Solarist vagy 2001 Űrodüsszeiát. Filozofikus, nem könnyű film, ha szereted Tarkovszkijt akkor nagyon érdemes. Ha láttál már Bergmant, akkor is érdemes. És nem "kis művészfilmes irányzata" van, ha már így kategorizálunk, hanem elég sok. Lézerkardokat ne várj.
2012. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!