Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz Szex és New York 3?

Lesz Szex és New York 3?

Figyelt kérdés
Google-n keresgéltem, de mindenféle cikket találtam, hogy lesz, arról is, hogy nem. De ez mind nagyon régi cikk volt. Valaki talált esetleg friss infót? :)

2012. aug. 30. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, érdemben válaszolni nem tudok, de én is hallottam 3. részről, utánaolvastam és kiderült, hogy előzményfilm lenne. Tehát tök más szereplőkkel, hogy kikkel már nem emlékszem (mai felkapott tini "sztárocskákkal") szóval el is ment a kedvem tőle. De ezt már jó rég olvastam, tavaly valamikor.
2012. aug. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is úgy hallottam, ahogy első írja, hogy új, fiatal szereplőgárda, úgyh nekem is elvette a kedvem:(:D
2012. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az amiről az első kettő beszél egy előzmény sorozat lesz és 2013 januárjában jön USA-ban az első része.A film 3. része egyáltalán nem biztos hogy jön mert a 2. része már nem volt olyan sikeres mint az 1.
2012. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!! Sokat segítettetek! :)
2012. szept. 17. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!