Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért hagyták abba a Rúzs és...

Miért hagyták abba a Rúzs és New York vetitését? Vagy más időpontban lesz?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:
ez lesz a Született feleségek időpontjában.a Rúzs és New Yorkéban pedig egy másik sorozat.tehát a Született feleségek szünetel,legalábbis nyáron.
2009. máj. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na az még rosszabb! Vége van az évadnak? Már a héten nem is lesz???
2009. máj. 24. 08:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Már sajnos nem lesz a héten sem.:'(

Nincsen vége az évadnak, csak nyáron mindig szüneteltetni szokták a vetítést, + még a szinkronizálás is folyamatban lehet.

2009. máj. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Senkit nem érdekel, ezért hagyták abba.
2009. máj. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Született feleségek a tv2 egyik legnépszerűbb műsora, úgyhogy nem igaz, hogy "nem érdekel senkit".
2009. máj. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezekszerint , akkor SENKI vagyok :(

Mondjuk azt nem értem, hogy miért kell ilyen idiotán abbahagyniuk! Oké, hogy nyáron ne vetítsék,de miért nem tudják legalább az évadot befejezni. Úgyis nehéz visszaidézni, hogy mi volt pár hónappal elöbb,ha meg az évad közepén hagyják abba akkor reménytelen :(

Különben nekem a kedvenc sorozatom, ami megy a kettő kereskedelmi csatornán. Utobbi időben az MTV2-re szoktam rá, meg a barátnőim is rászoktattam, mert nagyon jó filmek kezdődnek 21 órakor. Nem baromságok, mint RTL és TV2-n.

2009. máj. 24. 16:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!