Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek A felhők...

Mi a véleményetek A felhők fölött 3 méterrel című filmről?

Figyelt kérdés
Őszintén mindenki sírt rajta? Mit gondoltok a történetről? Azt tapasztalom h mindenki el van tőle ájulva és naponta 10 felhős kérdésre válaszolhatunk a gyakorin... XD Vélemények hogy miért jó vagy miért nem tetszett?
2012. júl. 20. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Én annyira nem sírtam rajta, de szerintem eszméletlen jó film, megéri megnézni. Nem is az a tini film - ez egy dráma ami nem happy end. Az egész film olyan érzést keltett bennem , hogy come on! nézzük meg még egy-kétszer :) és nem sok filmmel vagyok így
2012. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
ezt csak a nők érthetik:D bnőm is elvolt alélve tőle , de jót aludtam rajta szal nekem arra jó volt:D
2012. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt egy vélemény:


[link]

2012. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem a filmet csak érdekel mások véleménye. Mert furi szerintem, de van bennem egy kettősség, míg néztem kb végignevetgéltem néha olyan klisékbe ütköztem, a Coca reklámok kiszúrták a szememet mindig XD. Az még nem is zavart csak néha a történet vagy a szöveg miatt a komoly részeken is röhögnöm kellett. Ennek ellenére másnak megint megnéztem azokat a részeket amik tetszettek meg letöltöttem a zenéjét... szóval na furi
2012. júl. 20. 22:50
 5/7 A kérdező kommentje:

Kicsit olyan Twilight beütése van számomra... Egymásba szeretnek... de miért??? A pasi beleszeret a lányba mert az kihajol a kocsi ablakán? :O

Semmi karakterfejlődés. Az egyetlen ami tetszett hogy szenvedélyesek, de az egyetlen logikus lépésnek azt láttam amikor a végén szakítanak mert leverte a csajszit.

2012. júl. 20. 23:01
 6/7 anonim ***** válasza:
nem tetszett... láttam már jobbat is 1000x jobbat!
2012. júl. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Hihetetlenül túlértékelt, gyermeteg baromságokkal teletűzdelt hulladék.
2012. júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!