Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A 3 méterrel a felhők fölött...

A 3 méterrel a felhők fölött c. film vége?

Figyelt kérdés
Sosem tudom megnézni,mert valami miatt nem megy nállam a netten,nem tölti be a gép...Szal megmondaná valaki,mert nagyon érdekel?
2012. júl. 19. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy etikus lenne, ha valaki leirná itt egy film végét?
2012. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha nem nézed meg az egészet sz*rt se értesz majd belőle.:) Biztos van barátnőd/barátod szervezzetek be egy filmnézést majd náluk megnézed.:) Amúgy pedig nem lenne jó elmondani a végét.:S Csak annyit hogy szomorú..:S :(
2012. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát azért kösz...
2012. júl. 21. 12:42
 4/5 anonim válasza:

*****

nálam betölt a végén is..



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. júl. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

Na hát akkor én elmondom, hiszen a kérdező választ vár a kérdésére...Meg amúgy is aki nem kíváncsi a végére, az nem nézi meg ezt a kérdést :P


És különben is egy SPOILERezéssel el lehet intézni :D Tehát mosom kezeimet :P :D


Öhm....nem is tudom honnan kezdjem...


------ ***** SPOILER ***** -----


Csirke meghal. Babi és Katina (???) már nem tartják a kapcsolatot, Babi H-val sem beszél többet. H szinte összeroppan, Babinak új barátja lesz....A film végén nem jönnek össze, de hosszú hónapok után legalább egy pillanatra látják egymást messziről....


------ ***** SPOILER VÉGE ***** --------

2012. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!