Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a filmnek...

Mi a címe ennek a filmnek vagy sorozatrésznek? Uszodában is vannak a vége felé, aztán baltával támadnak meg valakit, bővebben lent.

Figyelt kérdés

A végére emlékszem nagyjából. Egy uszodában voltak, talán gyerekek vagy fiatalok, a végén egy lány úszott víz alatt és egy fiú is ott volt, aki beugrott a medencébe és elkapta a lányt a víz alatt, aki így megijedt és menekült. Ez a kb. tizenéves fiú lehetett talán az egyik főszereplő. A legvégén meg ez a fiú volt valahol a szabadban egy lánnyal és még valaki agresszív emberrel, aki baltával rájuk támadt és végül úgy alakult, hogy az agresszív embert "intézték el" a baltával, aztán "sopánkodtak", hogy most kijön a rendőrség és lesz ez-az. Utána még talán még valamit szerencsétlenkedtek, talán egymásnak támadtak a fiú és a lány, nem emlékszem.

A filmben magában szó volt szexualitásról, meg hogy ilyen dolgokról beszélni kéne valakivel, valami hasonló.

A tévéműsorban akkor azt találtam a film címének, hogy "Intim kapcsolatok", de lehet, hogy félrenéztem, mert arról kiderült, hogy egy sorozat. De lehet, hogy ez a film ennek egy epizódja volt, nem tudom. De ahogy rákerestem, teljesen mást találtam.

Régen késő este ment valamelyik magyar csatornán...


Valaki emlékszik erre a filmre? Meg tudná mondani a címét, hogy pontosan mi is volt ez? Előre is köszönöm!


2012. márc. 9. 22:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!