Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan filmet, ahol 1...

Tudtok olyan filmet, ahol 1 sorozatgyilkos állatkínzókra vadászik és brutálisan kinyírja őket, és jó a vége?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, ugyanis a sorozatgyilkosok az állatokon kezdik el még 9-11 éves korban a praxist. Ahol retjélyes körülmények között tűnnek el a szomszédok macskái, kutyái, rágcsálói el lehet kezdeni aggódni.:)
2012. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez 1 kib@$zott nagy f@$z$ág...utálom az általánosítgatást.... + hogyha még így is lenne igazából, attól még lehetne ilyan film, a filmek bármilyenek lehetnek, ha olyan csinálja meg, akinek van fantáziája...
2012. márc. 7. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok ilyen filmről, viszont mindenképpen úgy érzem, hogy hozzá kell szólnom.

Akadt olyan sorozatgyilkos is, aki sosem bántott semmilyen állatot, sőt éveken át támogatott különböző állatvédő szervezeteket (miközben embereket gyilkolt)!

Szóval amit az első írt marhaság...

2012. ápr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amúgy pedig, akinél így is van az is később kezdi általában, leggyakrabban 11-14 éves korban.

De erre sincs konkrét szabály. Megtörténhet előbb, és később is. Olyan is akad, aki felnőttként kezdi állatokkal, bár ez meglehetősen ritka.

2012. ápr. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én meg azt utálom, hogy egyesek azért tartják jobbnak magukat mert ugyanolyan kínzó módszereket alkalmazva büntetnek másokat.

Én se szeretem az állatkínzókat, de elképesztő mértékű harag tombolhat benned ha ilyen filmekre vágysz.

Aki állattal képes kegyetlenkedni az emberrel is és ugyanúgy fordítva is mivel nincs benne EMPÁTIA. Nincs olyan, hogy ma jófejkedek és a pincémben megkínzok pár kutyaverőt. Aki ilyesmire képes az gonosz, mint ahogyan az is aki macskákat köt a kocsi után.

2012. ápr. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Én se szeretem az állatkínzókat, de elképesztő mértékű harag tombolhat benned ha ilyen filmekre vágysz. " Nem biztos, hogy így van. Lehet, hogy csak belefáradt már, hogy hiába küzd az állatok jogaiért, nem történik semmi, és ezért szeretne egy ilyen látni.

Vagy csak egyszerűen eszébe jutott, hogy ilyen filmeket nem is látni, vajon létezik-e ilyen...


A legtöbb állatkínzó valóban sérült ember, vagy pszichopata, esetleg szociopata és hasonló. Nem empatikus, sőt az is előfordulhat, hogy nem érez semmit. Sokan azért cselekednek így, mert érezni akarnak végre valamit. De már olyanról is hallottam, hogy az illetőnek voltak érzései, és azért tette, mert élvezte, hogy olyankor teljesen ki tudja kapcsolni őket. De arra is volt már példa, hogy valaki teljesen átérezte a helyzetet, de direkt élvezte, hogy nem hétköznapi, mélyebb érzéseket élhet át ezáltal.

Sokan pedig egyszerűen csak nem tudják kezelni a stresszt és a haragot, vagy szadisták. Olyankor ez kerül előtérbe, azért képesek elnyomni az érzéseiket.

Szóval ez elég komplikált dolog.


u.i.: Nem vitaindítás volt ezzel a célom, ezeket csak úgy megemlítettem.

2012. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért van abban igazság, amit az első hozzászóló írt. Persze nem minden sorozatgyilkosra igaz, hogy gyerekkorában állatokat kínzott, de sokan ezt csinálták.
2012. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!