Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tetszik valakinek a Prometheus...

Tetszik valakinek a Prometheus című film?

Figyelt kérdés
Szerintem oltári nagy szar...

2012. jún. 13. 15:07
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

akkor biztos tudjátok, hogy: amit a david belerakott a csávó italába, az mi volt? és attól miért alakult át?

ezt az egyet nem vágom...

2012. jún. 14. 22:03
 12/22 anonim ***** válasza:
Az ugyanaz az anyag volt, amit megivott a Tervező is a film elején, csak kisebb mennyiségben.
2012. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 lacatka ***** válasza:
100%

Nos ,ha szerinted oltári szar volt ,abból csak az következik,hogy még oltári fiatal vagy ,és teljesen járatlan a sci-fi klasszikusokban !

Szerintem ebbe a filmbe nagyon sok minden bele volt kódolva, oda vissza ! Sajnos az igaz,hogy kivágtak a filmből legalább 30 percet,de ezt csak azért tették ,hogy az Alkonyat rajongó generáció ne aludjon el ! Ezek szerint mégsem sikerült eléggé lebutítani!

2012. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 lacatka ***** válasza:
És azt vágod, hogy miért hívták a robotot DAVID-nek?
2012. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 lacatka ***** válasza:
És azt vágod miért kellet egy egyszerű furulya egy ennyire fejlett civilizációnak a-hoz, hogy be kapcsoljon valamit?
2012. jún. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 lacatka ***** válasza:
És azt vágod ,hogy miért köszönt a központi számító gép a robotnak úgy ,hogy Good morning David ?
2012. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, oltári sokat fáradtatok a válaszadással, lacatkára gondolok, nem tudom miért olyan hihetelen, hogy valaki nem szereti a sci-fi filmeket. Én pl utálom, de ugyanúgy utálom az Alkonyatot is, és az ehhez hasonlókat. Mi olyan felháborító ebben?

Nem tudom te hány éves vagy lacatka, de szerintem te sem tudod, hogy én hány éves vagyok, egyébként ebben az esetben nem is lényeg.

De azért köszí!

2012. jún. 16. 22:32
 18/22 lacatka ***** válasza:
Nem háborodtam fel egyáltalán,de ,ha utálod a Sci-fi-ket akkor ne nézz sci-fi-ket.
2012. jún. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ha figyelmesebben elolvastad volna a hozzászólásokat, akkor láthattad, hogy nem én választottam a filmet. De tök mindegy is, mit magyarázkodom?!?!?!?!?
2012. jún. 17. 09:48
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem tetszett. (Moziban néztem meg.) Én alapból úgy mentem, hogy nem Alien-t vártam, de úgy is enyhe csalódás volt. Nagy katyvasz, ami még több kérdést feszeget, az ormányosokat elrontották, az új lényeket a történettel együtt nem dolgozták ki elég jól, és a kacsacsőrű xenomorph béna. Néhányan úgy gondolják, hogy abból a félresikerült pink ajkú szörnyikéből lesz majd klasszikus Alien, de az alá is ásná az egész franchise-t. Kíváncsi leszek a folytatásra, de ez önmagában szerintem nem jó.
2012. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!