Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tetszik valakinek a Prometheus...

Tetszik valakinek a Prometheus című film?

Figyelt kérdés
Szerintem oltári nagy szar...

2012. jún. 13. 15:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Moziban láttad? Arra gondolni se merek, hogy egy CAM-os változatot néztél meg...
2012. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Bizony, méghozzá rengeteg embernek, úgyhogy mehetsz a búsba. Szia!
2012. jún. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
ja, moziban, 3d-ben.
2012. jún. 13. 18:25
 4/22 A kérdező kommentje:

annyira nem lehet rengeteg ember, kb. 10-en voltunk összesen a teremben, gondolom a többi napon sem tolonganak az emberek, ráadásul akciós napon voltunk.

Alig vártam, hogy vége legyen, fizikai rosszullét kerülgetett, rengeteg utánzás volt benne, pl az alien-ből, vagy a 8. utas a halál, stb...

Attól a doktornőtől meg egyenesen kirázott a hideg...Charlize theron nagyon szép volt mint mindig, de hát ez nem elég egy filmhez...

2012. jún. 13. 19:32
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

Én 2x voltam bent rajta (3D + eredeti nyelv miatt is) rengeteg ember ült bent. Kényelmetlenül is éreztem magam egy kicsit, mert tömegfóbiám van.

Az "utánzások" amikről beszélsz, utalások voltak a korábbi részekre, szándékosan, hogy feltűnjön. Szívesen.

Nekem pedig személy szerint Rapace sokkal jobban tetszett, de ízlések és pofonok. Persze attól még Theron is szép.

Remélem nem azért tartod sz*rnak, mert nem horrort kapták. Sajnálom, ez scifi film volt. De ismét szívesen.

Ha nem jön be a műfaj, nem szereted ha nem rágnak mindent a szádba, akkor máskor nem ülj be ilyen filmekre.

Nekem se tetszik a Gyűrűk ura vagy a Star wars (miközben másoknak orgazmusuk van tőle), mégse oltári sz*rozom.

2012. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem én választottam a filmet, egy ismerős, csak kiváncsi voltam, hogy másoknak mi a véleménye a filmről, hogy csak én vagyok-e, akinek nem tetszett.
2012. jún. 13. 21:02
 7/22 anonim ***** válasza:

Van olyan film, ami mindenkinek tetszik? Nincs.

Szóval nyilván vannak, akiknek szintén nem jött be.

[link]

Itt sok véleményt találhatsz.

2012. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
ok, köszi.
2012. jún. 13. 21:09
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem oltári jó volt! Azért kell neki még egy rész, remélem tényleg megkapjuk! Arra már lehet ne ülj be!

Ja Rapace nekem is tök szimpi volt a szerepben! Nem csoda hogy Theron végül kiakadt hogy nem ő lett a főszereplő.

2012. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Jó film volt szerintem, de nem szabad úgy leülni a moziba, hogy most valami Alien filmet kapsz, vagy hogy bármi köze is van hozzá (persze van, de elég kevés). Úgy kell hozzáállni, hogy most megnézel egy scfi-t és kész. Akkor nem fogsz csalódni és lefikázni egy filmet csak azért, mert mást vártál. Ha objektíven nézi valaki és összeveti a többi mostanában készült scfi-vel, akkor be kel ismernie, hogy abszolút nem rossz film. Nem konkrétan neked írtam kérdező, hanem általánosságba mindenkinek. Nekem nagyrészt tetszett a film, de azért én is beletudnék kötni itt-ott.
2012. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!