Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Breaking Dawn-ban Edward...

A Breaking Dawn-ban Edward Cullen miért nem csillog, amikor Esme szigetén a napon sütkérezik?

Figyelt kérdés
Pl. mikor Bellával kint sakkoznak avgy amikor a vízesésnél fürdenek.
2012. ápr. 2. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
mert a tündérek nem mindig csillognak :D:D
2012. ápr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
mert 50 faktoros naptejet használ.
2012. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Egyébkét ez már egy ideje érdekel engem, hogy ezek a vámpírok miért csillognak egyáltalán? Van ennek értelme?
2012. ápr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát értelme az nincs, de engem inkább az érdekelne,hogy mi értelme van annak,hogy az első 2 részben csillog a napfényben az utolsó részben pedig nem.
2012. ápr. 2. 23:18
 5/9 k.lau13 ***** válasza:
51%
Csak mert baromira elcseszték azt a filmet, bár engem már egy ideje a könyv se érdekel, de higgy nekem, olvass! :DD a film elég sz@r lett, hogy őszinte legyek. A könyvben ha jól rémlik "csillog", bár nem rémlik, hogy különösebben említésre került volna ilyesmi, de mintha írták volt, hogy "A bőre megcsillant a napfényben", vagy valami ilyesmi. De mondom nem biztos, már rég olvastam, és már nem is szeretem.
2012. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én olvastam a könyveket, de már nem emlékszem,hogy ott csillogott volna vagy nem:D De nem is ez a lényeg, hanem az,hogy eléggé nevetséges,hogy az első 2 filmben csillog utána meg nem:D Ezt jól elcs.eszték..:D
2012. ápr. 3. 16:11
 7/9 k.lau13 ***** válasza:
Ezt mondom XD A harmadikban sem csillog? xD MOndjuk a negyedikre még mondanám, hogy csak én nem vettem észre, mert azt először annyira vártam, hogy angolul néztem és vadul igyekeztem olvasni a szöveget XD De akkor csak nem... Igazából amelyik filmet 740 oldalas könyv alapján készítik, az alapból nem szokott valami jó lenni, még akkor se, ha két részben csinálják meg.
2012. ápr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem, lehet ,hogy a 3. részben is. Az első 2 részben biztos mert ezekre emlékszem,hogy konkrétan melyik jelenetben. Lehet,hogy köze lehet a nászéjszakához, lehet,hogy utána már nem csillog egy vámpír:DDD
2012. ápr. 3. 18:33
 9/9 anonim válasza:

a film elején nagyon "csillogósak", de ahogy Bella is belekerül a képbe, úgy kezdenek egyre "emberszerűbbnek" tűnni:

egyre kevésbé fehér az arcuk, nem csillognak, egyre emberibbnek állítják őket be


Azért csillognak, hogy ne legyen olyan könnyű elbújniuk, meg a csillogás, gondolom arra alapszik, hogy a vámpírok a napfényben elégnek( más filmekben), de itt ellenállóbbak, itt csak csillognak.

2012. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!