Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Breaking Dawn-ban Charlei...

A Breaking Dawn-ban Charlei tudja h Bella, Edward és a többiek vámpírok?

Figyelt kérdés

Mert vannak olyan mondatok ami nem tette számomra egyértelműen h tudja-e vagy nem.Pl ezt a mondatot is hogy érti??

,,Aztán azt kérdezte,hogy tudtad-e mibe keveredsz,mikor hozzámentél Edwardhoz,én meg azt feleltem,hogy persze...(Jacob-Cullen család,506.oldal lap alja)


2010. aug. 16. 18:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
egyértelműen nem tudja csak azt hogy nem emberi lények szerintem
2010. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Bella nem akarja elmondani neki, nem mer mutatkozni előtte megváltozott külsejével, és nem tudja, hogy bújjon ki a halhatatlanság kötelező bevallása alól, így minden Cullen tudja, hogy előbb-utóbb tovább kell állniuk, nehogy Charlie megsejtsen valamit.

De nem számolnak Jacobbal, aki a bevésődés miatt végtelenül ragaszkodik Nessie-hez, a falkaszellem miatt viszont a farkastársaihoz. Márpedig ha Belláék elmennének, őneki választania kellene, Nessie-vel marad, vagy a falkával. Jacob ízig-vérig indián, kötődik a földjéhez, Nessie elvesztését viszont nem bírná el. Maradni akar, így úgy gondolja, ha Belláék nem akarják elmondani Charlie-nak, majd megteszi ő. Jacob bátor is akar lenni, mint Belláék, és olyan tettet akar végrehajtani, amitől Bella retteg, hogy segíthessen rajtuk, de az elsődleges motivációja mindenképpen a Nessie és a falka közti választás elkerülése.

Valami olyasmi szöveget ad le Charle-nak, hogy Bella a betegség után nagyon megváltozott, készüljön fel, hogy szokatlan dolgokat fog látni, és megmutatja magát farkasként neki. Charlie rákényszerül, hogy elfogadja a természetfeletti lényeket, vagy legalábbis hallgatólagosan megtűrje őket, de hogy Bella mekkorát változott, arra csak Nessie megismerésekor jön rá, hiszen gyakorlati ésszel nem magyarázható Bella rövid terhessége és egy akkora gyerek, másrászről pedig nincs más indok a hasonlóságra Nessie és Bella között...Így aztán gyanakszik, de nem beszélnek róla, nem emlegetik, hogy tudná, és nem mondja ki soha, hogy vámpírok lennének Cullenék. Talán egy kicsit a maga módján örül Bella örök életének, és mindenképpen nagyon szereti Nessie-t.

2010. aug. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt konkrétan nem tudja meg, hogy mifélék, de azzal tisztában van, hogy természetfeletti lények. Azt is tudja, hogy Bella tudta ezt és, hogy Ő választotta ezt az életet.
2010. aug. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De azt mondták Charlienak , hogy Nessiet örökbe vették.
2010. aug. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek
2010. aug. 17. 11:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, de Charlie nem hülye, látja, mennyire hasonló Bella és Nessie, mondja is, és hallgatólagosan beleegyezik a természetfeletti születési módjába, semhogy beszélni kelljen róla. Sejti, de nem beszélik meg.
2010. aug. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De ha figyelmesen elolvasod mondja Bella, hogy a pill kikeresem, hogy pontosan idézzem....

Charlie: Nagyon hasonlít rád.

Bella: Szerintem inkább Edwardra. A haja olyan göndör, mint a tied.

Charlie: Aha, Igen. Tényleg. Én vagyok a nagyapja..... :)

2010. aug. 18. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Charlie tiszta h.lye milyen apa az akit nem érdekelt volna, hogy mi lett a lányával, meg az unokája, hogy született meg ilyen hama?

Ez sz*rul lett megodva.

2010. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sztem ez a megoldás illik Charlie karakteréhez, hiszen ő egy reálisan gondolkodó rendőr.
2010. aug. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát éppen ezért nem szeretné tudni mi van a lányával ?
2010. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!