Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legdurvább, legbrutál...

Melyik a legdurvább, legbrutálisabb horrorfilm?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 16:24
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
15%

én vagyok az aki 2fél a nyelvtan tanárától" az egyik kedves válasz író szerint...

nos lássunk csodát :D nem én vagyok az egyetlen :P

és hogy örülj igen jobban érzem magam hogy nem szaladok egy film után a sarokba bőgni :D köszönöm, lehet leszavazni :)

2010. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
78%
Az emberi százlábú, Serbian film
2010. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim válasza:
100%
Az emberi százlábú egyáltalán nem ijesztő, és mivel nem mutatnak benne semmit, ezért még undorítónak sem lehet nevezni. Inkább nézd meg a ReGOREgigated Sacrifice-t :)
2010. dec. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
56%
nem is írtam, hogy ijesztő lenne az emberi százlábú,de az, hogy egymás szájába sz*rnak, sztem elég durva.
2010. dec. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
56%
ReGOREgigated Sacrefices??? Az egy kalap sz@r, az egy annyira egy debil és perverz film, hogy azt nem lehet filmnek nevezni. A Legdurvábbak: Mártírok, Szerb Film, Itchi the killer, Man behind the sun, Egy kés filozófiája, August Underground.
2011. febr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Had kezdjem ott hogy légyszives neirogassanak 14 évesek akik azt hiszik hogy a viasztestek az emberi százlábú meg a mártírok durva film!

Hogy a kérdésre is válaszoljak

Fűrész 1-7 :ha csak durva jeleneteket akarsz látni akkor tökéletes ráadásul nagyonjó film(ek)!

kicsit betegebb vizekre evezve:

Szerb Film : látványilag kevésbé sokkoló de maga a cselekmény ez egyik legbetegebb

August Underground Trilogy : elég élethű és beteg snuffszerü filmek

Necromentia: nekrofilia, vér , drogosok minden ami kell

Philosophy of a Knife: 4 órányi emberkisérlet (fekete fehér)

Begotten: egy elég elvon feketefehér művészfilm

Subconscious Cruelty: kicsit antichrist szerü film csak sokkal betegebb

Guinea Pig: régebbi ázsiai film, nekem nemteccett de darabolás ebben is van bőven

Inside: francia film még viszonylag nézhető de a gore jelenetek igen teccettek benne

hapedig nagyon undorítóan beteg filmat akarsz akkor a Vomir Gore triology-t ajánlom:

Slaughtered Vomit Dolls

ReGOREgitated Sacrifice

Slow Torture Puke Chamber

hányás , belezés, hányás , leszbikusok, mégtöbb hányás, csecsemődarabolás, hullagyalázás, és még egy kis hányás :D

2011. febr. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

"Had kezdjem ott hogy légyszives neirogassanak 14 évesek akik azt hiszik hogy a viasztestek az emberi százlábú meg a mártírok durva film! "


Hát azért a Mártírokról el lehetne vitázni, hogy most durva-e, vagy sem. Látványilag szerintem sem olyan durva, de az a film (főleg az utolsó fél órájával) maga a mentális terror. Engem a valós kivégzős/háborús felvételek nem csináltak ki ennyire lelkileg, mint ez a film. Bár igaz, embere válogatja...

2011. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Lehet hogy velem van a gond de nem nagyon tudott mentálisan hatni rám a Mártírok. A Srpski film is csak lezsibbasztotta az agyam de valahogy az se sokkolt...
2011. márc. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim válasza:
Paranormal Ativity 1-2 Nem túl ijesztő,de ha koromsötétben egyedül nézed,meg van a hatása...
2011. szept. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 ossii válasza:
slow torture puke chamber
2011. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!