Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » American Horror Story! Nézi...

American Horror Story! Nézi valaki? Hallottatok már róla? Vélemény?

Figyelt kérdés

2012. jan. 6. 15:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nincsmit. Én is itt GYK-en bukkantam rá az egyik kommentbe, és rákerestem :D
2012. jan. 10. 17:20
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Láttam az első évadot. A főcímet a mai napig nem merem megnézni, nekem túl félelmetes!


Egyébként a sztori és a szereplők bejöttek, bár van egy csomó kérdés, amire azért jó lett volna választ kapni.

2012. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Mire nem kaptál választ?
2012. febr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az első évadot lezárták, és a második más körülmények között és más történettel fog játszódni. Ebből kiindulva másik főcímet is fog kapni.

Az első évadból pedig maradtak fent olyan dolgot, amik sejtetnek dolgokat, de nem kerültek képbe.

Például a főcím, ahol down-kóros gyerekek képeit mutatják, és erre az évadban nem történt utalás. A főcímet érdemes sokszor visszapörgetni (már ha mered :D), hogy abban több dolog is megjelenik, vélhetően valamilyen céllal, de mégsem lettek kibontva.

sorozatjunkie-n van róla kibeszélő, ott a figyelmesebbek még több ilyen dolgot megjegyeztek.

2012. febr. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Pl. hogy Ben miért ment éjszaka a tűzhelyhez, és miért égette meg magát?


Minden szellem ami meghalt úgy néz ki ahogyan meghalt. (Nora fején a seb, Moira szeme, a halott srácok, kádba fojtott csaj meg a hátba szúrt, elégett család)

DE Tate-et szinte szitává lőtték és mégis miután lefeküdt Violettel és ott fekszik az ágyban és valamennyire látni a felső testét még sincsen semmi lyuk rajta. Miért?


Constance él? És miért kellett neki annyira a gyerek?


Nem fura, hogy Constance élte túl egyedül a házat?

2012. febr. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

"Pl. hogy Ben miért ment éjszaka a tűzhelyhez, és miért égette meg magát?"

A nő, aki magára és a gyerekeire gyújtotta a szobát szerette volna, hogy más is átélje az ő fájdalmát. Ezért vezette őt a tűzhöz.

2012. dec. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!