Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hallottatok arról, amit VV...

Hallottatok arról, amit VV Éváról pletykálnak?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy néhány lapban arról írtak, hogy VV Évát csalja a párja, míg ő a villában van. Ti hallottatok erről valamit? Igaz lehet? Mert ha igaz, és tudná Éva, lehet ő sem állna ellen onnantól kezdve Alekosznak.:D
2011. ápr. 14. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
az biztos igaz hogy másképp viselkedne....emígy nem hallottam de majd jobban figyelek....
2011. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pont erre gondoltam én is!
2011. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Meglehet, Éva sem azért lett végülis hűséges, mert ő az a típus, hogy nem dobna be mindent a sikerért, hanem mert hogy nézne az ki.
2011. ápr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem hallottam erről, de simán igaz lehet. Én azon csodálkozom, hogy egyáltalán kitart a pasija mellette (olyan szempontból, hogy mindig ott van a párbajokon, néhány szerelmes üzenet stb)... számára nem ijesztő, amiket Éva szokott művelni? :D

Igen, én nem szeretem Évát, és fura számomra, hogy bárkinek vonzó lehet az, ahogyan ő viselkedik.


Egyébként azt is el tudom képzelni, hogy ha tudná, hogy csalja a párja, vagy eleve szingliként érkezett volna a villába, akkor másként alakultak volna a dolgai Alekosszal egy idő után.

Azért arra nagyon kíváncsi lennék, hogy mi lenne akkor, ha Éva megtudná még a villalét alatt, hogy csalja a pasija, vagy el is hagyta... ki tudja, lehet lenne még hegesztés a villában. :D

2011. ápr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Azt hiszem, hogy még Éva sem lenne képes azzal a szánalommal szexelni, még akkor sem, ha valóban a fülébe jutna hasonló hír. Engem mondjuk a hideg is kirázna, ha csak hozzám akarna érni Alkesz. A pletykáról ugyan nem hallottam, de már az is csoda, ha Ádámkája - aki mellesleg egyáltalán nem Évához illő jellemnek látszik - eddig kitartott mellette.
2011. ápr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én simán kinézem Évából,h sértetteségében odadobja magát az Aleknak,nyilván miután vállalhatalanra inná magát. Másnap meg sósavval zuhanyozna,annyira megbánná. Amúgy én is hallottam,h Ádám csalja,de utánna a srác lenyilatkozta,h ez csak kamu,és ő csak szórakozik,de az nem megcsalás. Szóval igen!!!- a hír igaz,Ádám nőzik... :D
2011. ápr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha így is lenne,nem befolyásolná Éva viszonyát Alekoszhoz,mivel érdekből tapad rá mint légy a lószarra,és most már Alekosz is tudja hogy Éva egy számító törtető.

Egyébként el tudom képzelni Ádámról hogy becsúszott néhány numera,eléggé jóképű gyerek,jelentkező biztos volt rá.

2011. ápr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Éva hírnevének köszönhetően elég kapós lehet, hogy így megismerték az arcát. Éva, ahogy eleinte viselkedett Alekosszal, már majdnem átléptek minden határt, de érzelmileg teljesen úgy viselkedett vele, mintha a barátja, szerelme lenne, még bújt is hozzá ilyesmi. Ez már akkor kiverhette a biztosítékot Ádámnál. Csak Éva ekkor hirtelen 180 fokos fordulattal, és hogy kikéri magának, mintha nem ő tette volna-, felháborodottan kihátrált valamennyire. Csak azért mert félt, rettegett, hogy ez is még visszafele sülhet el számára!

Aztán meg, amikor Ádám meglátogatta a nyugi szobában ő szexelni is akart volna vele, mert azt remélte, legalább ez biztos jól jönne neki. Ádám persze nem volt hülye.

2011. ápr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az ujsagok azt irtak mindig is viharos volt a kapcsolatuk.Ha ez igaz el tudom kepzelni hogy Adam felrekacsintgatott.

Igen,Eva nagyon mas lenne ha singlikent ment volna be,meglehet nezni miylen volt a bar.02 ben mikor nem volt parja.

2011. ápr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!