Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van valami különbség az...

Van valami különbség az Alkonyat és egy brazil szappanopera között?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 20:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát igen azt én is durvának tartom, amikor valaki elképzeli, hogy majd Edward eljön érte és összekötik az életüket, vagy inkább Jacobbal jön össze :DD
2011. nov. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
csak a hossza? :-)
2011. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Van egy pár. Például egy szappanopera kábé sosem ér véget (csak valahogy a százezredik résznél), az Alkonyat viszont nem olyan hosszú. Akkor sem, ha úgy tűnik.

Másrészt, a szappanoperákban minden csávó szőrös, mint egy majom, a nők meg olyanok, mint akik férfinak születtek, csak valahol 20 körül nemet változtattak. Az Alkonyatban nincs így; ez mindenképp egy piros pont neki.

Egyébként nekem nincs különösebb bajom az Alkonyattal. Oké, butácska sztorija van, olyan semmilyen az egész, de ha rám jön az olyan, elolvasom, vagy akár meg is nézem (ez utóbbiból kiderül, mennyire bevállalós vagyok).

2011. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Az alkonyatot több millióan szeretik a szappanoperák (főleg a brazil) meg gagyik és jó ha 2 ezren nézik. Egyébként miért tetted föl a kérdést?

Nincs a baráti körödben az aki veled együtt tudná kibeszélni az alkonyatot?

2011. nov. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
59%
Attól függ, hogy honnan közelítjük meg a kérdést: ha onnan, hogy mennyire színvonal alattiak, akkor NEM! nincs semmi különbség.
2011. nov. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Másrészt, a szappanoperákban minden csávó szőrös, mint egy majom..."


Azért van egy pár bundás szereplő...

2011. nov. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

10:49

Akkor most van logika abban is, ha azt mondom, hogy egyél sz*rt, mert több milliárd légy nem tévedhet? Attól még, mert sokan szeretik, lehet valami kifejezetten vacak is. A másik pedig, hogy ha megnézed a rajongótáborát, a 99% két típusba sorolható: érzelmileg vagy szexuálisan kielégítetlen háziasszony vagy fiatal lány. Ha azt mondanád, hogy több millióan szeretik, a vidéki nagypapától a nagyvárosi ügyvédnőig, akkor azt mondanám, oké.

2011. nov. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
na pont tegnap mondtam ezt, amikor el akartak hívni moziba megnézni. Egy kicsit nagyobb költségvetésű "brazil sorozat".
2011. nov. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Zizibige válasza:

Sztem a szappanoperákat is kb annyian nézik/szeretik, mint a Twilight-saga-t...

Am nem igazán értem ezt a mormonra-fogunk-mindent logikát, szerintem ez teljesen átlagos sztori. Jó, persze a szappanoperákban mindig van szex, hogy később legyen mit sajnálnia a lütyőkének, de am nem csak ilyen sorozatok vannak. Belegondoltatok már abba, mennyi más ilyen film van?? Nem lehet, hogy a nők erre vágynak? Ezt hiába ócsárolják folyton a komplexusokat, meg a kodependenciát magyarázva! Csak egyet mondok, sztem a legismertebbet, bár jóval többen vannak: Lois Lane. Őt is folyton megmenti S, és persze minden pasi őt akarja, ahogy írták...

Am pedig amikor már megteheti, akkor Bella is megmenti az egész családját. Mikor már az erejük nem, csak az ő "ereje" segíthet.

Remélem pártatlan maradtam, bár a szappanoperáknak nem vagyok híve XD. És nagyon egyszerű a képlet, bár sokaknak felfoghatatlan: nem kell tv-zni. Akkor nem idegesíted fel magad az ilyen sz@rságokon. Kipróbáltam, és bevált. XD Ennyi.

2011. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!