Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vomit Gorenál DURVÁBB, BETEGEB...

Vomit Gorenál DURVÁBB, BETEGEBB filmek?

Figyelt kérdés

mármint úgy,hogy effektekben,kínzásban,meg ilyesmi.

szerb filmet senki ne mondja,az iszonya szar és kicsit sem megható.

a Horrormirror listát már láttam,olyat mondjatok,ami nincs rajta :)

ja és még valami:ez ugye egy trilógia,hogy vannak sorban a részek?

a másik:tud valaki valamit a 3 guy 1 hammer "filmről"?

köszi!


2011. nov. 1. 14:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
szerintem senki nem akart ilyet írni, hogy nem megható, bár van 1-2 jelenete amit nehéz komolyan venni. Inkább azt mondtuk, hogy nem annyira mutatják a véres részeket.
2015. aug. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 immy válasza:
a 3gys 1hammer allitolag igaz tortenet,utanna is neztem talan valodi.bar kicsit ketelkedem.de igy van akkor ezek maga a satan,az eletfogytig tul keves buntetes nekik.en ugyan azt csinalnam velu amit ok az aldozataikkal.amugy a teljes filmet nem talalom,ha van egyaltalan,csak videokat.ha valaki megtalalja akkor irja le,hol.megkoszonnem.
2015. aug. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ha ugyanazt csinálod velük amit ők tettek akkor nagyjából lesüllyedsz az ő szintjükre. Tudtommal az csak egy felvétel és nincs teljes film.
2015. aug. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!