Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vomit Gorenál DURVÁBB, BETEGEB...

Vomit Gorenál DURVÁBB, BETEGEBB filmek?

Figyelt kérdés

mármint úgy,hogy effektekben,kínzásban,meg ilyesmi.

szerb filmet senki ne mondja,az iszonya szar és kicsit sem megható.

a Horrormirror listát már láttam,olyat mondjatok,ami nincs rajta :)

ja és még valami:ez ugye egy trilógia,hogy vannak sorban a részek?

a másik:tud valaki valamit a 3 guy 1 hammer "filmről"?

köszi!


2011. nov. 1. 14:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%

1. Slaughtered Vomit Dolls

2. ReGOREgitated Sacrifice

3. Slow Torture Puke Chamber

2011. nov. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
EZEK A VOMIT GORE TRILÓGIA RÉSZEI!!!!!!!!
2011. nov. 1. 17:31
 3/23 A kérdező kommentje:
ja,a sorrendet írtad?bocs,nem figyeltem.
2011. nov. 1. 17:32
 4/23 anonim ***** válasza:
Flower of flesh and blood
2011. nov. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Hailey13 ***** válasza:

a szerb film szerintem jó volt, de végre valaki aki nincs elájulva feleslegesen hogy húúú de durva.:D

ha az összes filmet láttad horrormirroron, szerintem nincs más..:D

max az august underground, de nem láttam, csak hallottam hogy miért nincs fenn azon a listán. az is egy ilyen trilógia:D

egyébként én is láttam jónéhány filmet azokból, és azt szeretném kérdezni, hogy a Philosophy of a knife milyen volt?:D

2011. nov. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

kicsit félreértettél,a láttamot úgy értettem,hogy mindegyikről láttam leírást,stb.,de nem mindet láttam még :)

speciel azt pont nem láttam(de most akarom megnézni)

4órás és állítólag elég durva.ha megnéztem leírom a véleményemet róla,de ha te néznéd meg előbb,akkor megtennéd,hogy leírod a saját véleményed?köszi :)

2011. nov. 19. 18:34
 7/23 anonim ***** válasza:
42%

az hogy kinek mi a durva az változó, nálam még ezek jáccanak (amik nincsenek rajta egyik horror mirror listán se)

Guinea Pig: Flower of Flesh and Blood

August Underground

August Underground's Mordum

August Underground's Penance

Cannibal

Orozco The Embalmer

Melancholie der Engel

Saw 1-7 (tudom ezzel vitatkoznának sokan de lássuk be, ha csak a mészárlást és annak kivitelezését nézzük , nem nagyon van film amiben durvább lenne)

2011. dec. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
a 3 köcsög + kalapács-ról meg csak annyit h nem nagy cucc, egy béna rossz minőségű videó amin agyonvernek egy faszit
2011. dec. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
köszi.a fűrészt nem szeretem,mert túl sokat törődtek a történettel,ami engem rohadtul nem érdekel,a mészárlás nem lett rossz,valóban.
2012. jan. 2. 15:09
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
Mi túl sokat foglalkoztak a fűrész történetével?! Inkább lett volna ez is egy béna sablonos -tinik elmennek valahova kirándulni , bulizni ... kezdetű - horror ez is?? Szerintem pont azért jó mert egy igen összetett és fordulatos krimi-thriller-t csináltak elég ütős kis mészárlásokkal! :D
2012. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!