Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS! Mit csináljak? Lehet...

SOS! Mit csináljak? Lehet hogy betegebb lesz?

Figyelt kérdés

Kislányom (14hós), 4 napja megfázott elég rendesen. Láza is volt, de ma reggel már nem. Tegnapelött kezdett köhögni, tegnap már annyira, hogy aludni sem tudott, most viszont ugy veszem észer hogy fullad. Szabályosan nem kap levegöt és annyira köhög, hogy kihányja az ételet. Mit csináljak? Vigyem ügyletre egyböl? Nem fognak kiröhögni, hogy ilyen miatt? Végülis nincs láza, de nagyon rémisztö mikor fullad.

Köszi a válaszokat!


2009. okt. 24. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
azonnal vidd ügyeletre! nem fognak kinevetni, mert ez lehet rosszabb is, jobb ha látja doki! Remélem, nem lesz nagyobb baj!
2009. okt. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
úristen... beteg a gyermeked ,fullad és te még felteszed itt az oldalon a kérdést ,hát persze vidd fel az ügyeletre nem fognak kiröhögni.
2009. okt. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ügyelet azonnal!
2009. okt. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem, mert nem folyton fullad. Alvás közben sokkal rosszabb.

Alsö babám, sosem volt beteg, még a férjem sincs itthon hogy segitséget kérjek, ezért kérdeztem.

Köszi mindekinek!

2009. okt. 24. 15:09
 5/7 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy mit gondolnak a dologról. te egy féltő anyuka vagy, aki nem tudja pontosan h mennyire rossz a helyzet. néha én sem tudom. szerencsére az én anyukám orvos, és fel tudom hívni tanácsért. de akinek nincs ilyen segítsége, az bátran menjen be, akkor is, ha az orvos csak legyint rá.
2009. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vidd be az ügyeletre.

Ne aggódj azon hogy netán kinevetnek. Ha semmi baja nincs a gyereknek, akkor is megnyugodtál legalább. Bár ha fullad, még ha nem is mindig, jobb ha látja orvos. De általában inkább az szokott előfordulni, hogy még ha nincs is olyan nagy baj antibiotikumot írnak, nem a kinevetés a jellemző.

Úgyhogy ne aggódj. Ha meg netán mégis kinevetnek, sz...d le őket. Neked a gyermeked egészsége mindennél fontosabb.

2009. okt. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Voltunk ügyeleten, kapott gyogyszert, de mondták, hogy nincs tüdögyulladása, ugyhogy meggyogyul hamarosan.! Köszi nektek!
2009. okt. 24. 17:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!