Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A régi filmeket meddig lehet...

A régi filmeket meddig lehet minőségileg feljavítani?

Figyelt kérdés
Ugye mostanában elkezdték Blu-ray-en kiadni a régi filmeket, és ugyanolyan jó minőségük van mint bármelyik új filmnek. Arra lennék kíváncsi, hogy ha majd jön a blu-ray után a következő generáció, akkor azon is kitudják majd adni a régi filmeket, vagy ennél jobb minőséget már nem lehet kihozni belőlük?
2011. aug. 13. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Sosem lehet tudni.


Szerintem egyelőre még lehet fokozni a minőséget.

2011. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy előző is mondja, nem lehet tudni.

Amúgy én is meglepődtem, amikor Mátrix trilógiát még csak BDRip-en, nem is fullhd-ba láttam, hogy aztak.rvaaaaaa.

Meg a Star Wars is szép lesz, azért nem néztem újra soha, mert utáltam amikor kockás a kép.

2011. aug. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Viszont eszembejutott, hogy 3D-be nem tudják konvertálni a régieket, még az újakat sem.

Mármint technikailag tudják, de nagyon fos lesz a végeredmény, szóval jelenleg max a felbontással tudnak ügyeskedni.

2011. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!