Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem szemétség, hogy bizonyos...

Nem szemétség, hogy bizonyos filmeket a moziban csak 3D-ben lehet megnézni és ezért csak nagyon drágán lehet megnézni ezeket a filmeket?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
450 forinttal drágább az a nagyon drága;) 1450 a 3D-s jegy
2011. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én inkább azon gondolkodom, miért nevezik őket 3D filmeknek, mikor 3D nincs is bennük! A Thort néztem meg legutoljára, persze csak 3D-ben lehetett, és komolyan jobb volt levéve a szemüveget a film minősége, mint szemüveggel. És 1 db 3D-s cucc nem volt benne, tudom, mert végülis ha már ennyit költöttem rá, akkor már szemüveggel nézem.
2011. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát mivel a legtöbb ember csak letölti a filmet, és egy kanyi fillért nem fizet nekik, valamit ki kellett találniuk, mert ha nincs bevétel, nem tudnak miből újabb filmeket készíteni. Ezért lett a 3d, amit sokan megnéznek, mert még érdekes és szokatlan, meg egyelőre nincs mindenkinek erre alkalmas felszerelése otthon.
2011. jún. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!