Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem szemetseg, hogy Dorka...

Nem szemetseg, hogy Dorka esett ki?

Figyelt kérdés

Szerintem Tamas nagyon rossz volt,Dorkanak sokkal jobb hangja volt,az lett volna jo,ha a ket testver egymassal parbajozik,de sajnos nem igy lett...:(


Tomi csak a kis tinik miatt marad bent,de hangja nincs,igy ez igazsagtalan!!


2010. nov. 21. 10:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Igen,inkább a kis nyálas Vastag Tominak kellett volna kiesnie:(
2010. nov. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
14%
Szerintem is a Tominak kellet volna kiesnie!!! Dorkának nagyon szép hangja van! Nekem ő volt a kedvencem:(!!!
2010. nov. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem szemétség. Az az igazság, hogy Dorkának a legelsők között ki kellett volna esnie, mert hamis volt állandóan, mint a bűn. A párbaja óta viszont nagyon feljött, az utóbbi 2 hétben nem volt hamis, és a tegnapi párbaja volt a döntőbeli legjobb produkciója. Kifejezetten tetszett, nem is értem hogy lehetett olyan szar az elején, hogyha így is tud énekelni. Úgyhogy kicsit sajnáltam, hogy pont most esik ki, mire végre mutat valami színvonalat, de hát ez van. Tomi amúgy jobb nála, legalábbis nem rosszabb, ilyen tekintetben nem találom igazságtalannak. Tegnap tényleg nem volt valami nagy szám, de jó hangja van nagyon, csak az a baj vele, hogyha nem olyan dalt választanak, ami 100%-ig illik hozzá, akkor az nagyon lvesz a produkciójából.
2010. nov. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Utolsóval értek egyet. Dorkának sokszor nem is volt levegője egy-egy sor végére, meg el-elcsuklott a hangja. Ettől függetlenül tegnap tényleg jó volt.
2010. nov. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Már amikor Mariannal párbajozott Dorka akkor neki kellett volna kiesnie. Folyamatosan gyengébb produkciót nyújtott. A tegnapi döntés teljes mértékben jogos volt hogy Dorka esett ki. Lehet hogy Tomi sem a legtehetségesebb énekes de azért Dorkától még ő is jobban teljesített mindvégig.
2010. nov. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért tegnap kicsit megmosolyogtam a Mikit. Most nem a Dorkát akarta benmarasztani, merthogy nem cska a párbajt, hanem az egész döntőbeli teljesítményt kell néznie. És mi volt a helyzet 2 hete? Mostmár azért feljött a Dorka, de addig a hétig semmi olyat nem produkált, ami méltó lett volna a döntőhöz, színvonal alatti volt, és az akkori párbajáról ne is beszéljünk, mert az olyan kegyetlen volt, hogy már lenémtottam a tv-t. Ha csak a párbajt nézzük, akkor is Mariann volt a jobb, de ha az összes alkalmat, akkor is. Nem ő volt a legjobb, de magasan verte a Dorkát...Most meg mikor már tényleg értékes fellépést tudott felmutatni, akkor meg hazaküldené. Ez bosszú volt Gesztinek? Elég fura.
2010. nov. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Én kb. 3-4 hete hazaküldtem volna... Azt belátom hogy azóta tényleg felfele jött, de nekem még most se tetszett... Hozzá teszem Vastag Tomi is úgy pocsék ahogy van.
2010. nov. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem szemétség.


Dorka egy szimpatikus, kedves személyiség, de ha ezen múlnának a versenyek, akkor sosem a legjobb maradna.

Igazság szerint én már rég haza küldtem volna, főleg, amikor Mariannal párbajozott - az abszolút igazságtalan döntés volt szerintem.


Tegnap Tomi elképesztően rossz volt, Dorka meg nagyon jó, de ha valóban az egész versenyt nézzük, tény, hogy a fiú felülmúlja Dorkát, aki

2010. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, elküldtem...


Tehát ott tartottam, hogy Dorka végig hamis volt, és hiába szép a hangszíne, nincs meg az a tehetsége, amivel ő énekesnő lehetne. nincs meg a hangsáv, nincs meg az erő. Ilyen szempontból Tomiban sokkal nagyobb tehetséget látok.

2010. nov. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így volt igazságos, Dorka csak a válogatáson volt jó.
2010. nov. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!