Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem szemetseg, hogy Dorka...

Nem szemetseg, hogy Dorka esett ki?

Figyelt kérdés

Szerintem Tamas nagyon rossz volt,Dorkanak sokkal jobb hangja volt,az lett volna jo,ha a ket testver egymassal parbajozik,de sajnos nem igy lett...:(


Tomi csak a kis tinik miatt marad bent,de hangja nincs,igy ez igazsagtalan!!


2010. nov. 21. 10:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért kicsit kocsmaasztal hangulata van annak a kijelentésednek, hogy Tominak nincs hangja, nem gondolod? Ha az egész világról gyüjtenék be a legjobb énekeseket, és abból válogatnának, akkor is az utolsó kettőből az egyikre tuti azt mondanád, hogy szar.


Tominak rohadtul szép és ritka hangszíne van, ilyennel Magyarországon csak elvétve találkozni, inkább az amerikai country-énekesekre jellemző. Az, hogy sokszor nem úgy sikerülnek a dalai, ahogy azt szeretnék, az egy másik tárgykör, és elég összetett ahhoz, jól össze lehessen rajta veszni.:)


Mostmár mind csak jó énekesek vannak bent, így mindegyikért kár, aki kiesik. De ilyenkor azt állítani, hogy nincs hangja valamelyiknek, az egy picit merész és elrugaszkodott. Jó, Norbi ő különleges eset..:))

2010. nov. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Dorkának nem nagyon volt olyan dala,miben nem volt hamis,elvesztette azt a báját is,ami még pocakosan volt,az elsők között kellett volna kiesnie
2010. nov. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
43%
DE szemétség, nem is neki, nem is a Tominak, a NORBINAK kellett volna kiesni, semmi hangja, meg az a mozgás! Hát ha ez kell az országnak! szörnyű, hogy itt tartunk. Nekünk magyaroknak ez a tehetség! És Keresztes Ildi meg ahogy isteníti, hát undorító.
2010. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem Dorka volt a kedvencem! Az a Vastag Tomi úgy énekel, mint aki be van nyugtatózva, majdnem elalszik. Hát borzalmas. Lehet, hogy Dorka néha hamis volt, de jobb volt. Legközelebb úgyis Tomi esik ki. Sztem. Ő a leggyengébb köztük.
2010. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem szemétség. Dorka nem csak néha volt hamis, hanem az utolsó dalát kivéve (ami viszont nagyon jó volt) mindig. Én egyébként úgy vettem észre, hogy szinte megkönnyebbült, hogy kiesett. Szerintem kicsit furdalta a lelkiismeret a babája miatt, egy ilyen picinek folyamatosan szüksége van az anyukájára, és ezt ő is érezte.
2010. nov. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!