Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Shodeinde Dorka mért van még...

Shodeinde Dorka mért van még mindig versenyben?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Megint terhes.
2010. nov. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

mert állati jó hangja van!!

ezért

2010. nov. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Inkább állati hamis. Más tv-jén ez nem megy át? Lehet, hogy az előválogatáson még jó hangja volt, de mióta döntő van, azóta borzasztó. Bár tegnap volt eddig a legjobb, de a múlt heti párbaj alatt már lenémitottam a tv-t, mert nem bírtam hallgatni.
2010. nov. 14. 10:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Amíg terhes volt, ő volt s leges legjobb énekes az összes közzül, nagyon szerettem. Viszont amióta élő adás van, azóta én is észrevettem,h. lelassult. A múltkori párbaj alatt nagyon izgult, azért volt szar a produkciója. Viszont a tegnapi előadása után, én is úgy gondolom,h. megérdemel még egy esélyt, mert nagyon odatette magát.
2010. nov. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát nekem meg bejön a hangja
2010. nov. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szerintem mindenki izgul a párbaj alatt, mégsem sikerül ilyen katasztrófálisan, mint az övé, sőt, több esetben is még jobbak szoktak lenni, mint az alap produkciójuk, mert nagyon odateszik magukat. Most lehet izgulással magyarázni a hamisságát, de nem először lép fel, és ha ennyire nem tudja leküzdni a lámpalázát, szintén nem ott van a helye. Már a döntő kezdetétől fogva ez van, elején még nem zavart, mert mindenkinek lehet rossz hete, na de folyamatosan? És sorba esnek ki a nála jobbak...

Tegnap már tényleg egész jó volt, de csak a korrábbi hetekhez képest, a többiekhez viszonyatva megint az egyik leggyengébb volt szerintem. Most hiába aranyoska, meg szimpatikus, a döntőben nem tud bizonyítani. Lehet, hogy a szüléstől gyengült a hangja, nem tudom, mert előtte tényleg nagyon szép hangja volt, de ez az utóbbi 5 hétre már nem igaz.

2010. nov. 14. 12:19
 7/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=XiVmRExx1Vw

itt a legelső produkciója. Tiszta és erős hangja van! szerintem nagyon meggyőző volt, miután meghallgattam, úgy gondoltam neki fogok szurkolni, de tény, hogy ilyen szépet azóta nem énekelt. de az is lehet, hogy a dalválasztás rossz... az egyik hozzászólásban azt írta valaki, hogy a hormonváltozások kihatnak a hangszálakra is, lehet benn igazság...

2010. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
már nincs :D
2010. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azért túlozni nem kell jó hangja van
2010. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Senki nem túlzott, a döntő első 4 hetében nagyon hamis volt, lehet, hogy alapjában véve jó hangja van, de nem tudta használni. Kifullad, nem jól veszi a levegőt, és hamis. Az utóbbi 2 hétben viszont tényleg kezdett jó lenni.
2010. nov. 23. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!