Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Szandikának a Sanyi barátja...

A Szandikának a Sanyi barátja vajon mozgósítani fogja az "összeköttetéseiket", hogy versenyben maradjon?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet.bár sokat nem ér el vele!Szandika Évát hivja ki párbajozni tutti!csak ott az a gond hogy Éva mellett lesznek az Alekosz rajongók!
2011. márc. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd kiderül, hogy lesz-e eredménye.
2011. márc. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért lennének mellette az Alekosz rajongók? Ezt sose fogom megérteni... Ha én Alek fan lennék, tuti nem szavaznék Évára.
2011. márc. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azért mert Alekhoz Éva áll a legközellebb.meg amugy is ki kiváncsi már a Szandikára?teljesen megváltozott,miota nincs Olivér!
2011. márc. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Értem én, de ki az a hülye, aki Alekosznak drukkol mondjuk és Évára is küld szavazatot? Hiszen egymás ellenfelei egy 50 milliós nyereményért, még ha úgy is néz ki, hogy benn egymásra találtak. Az ember társas lény, valahogy ki kell húzni a végéig.
2011. márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja.Es ha Eva kiesik akkor Alekosznak sokkal konnyebb dolga lesz a dontoben mivel hogy szerintem Eva erosebb mint Bela.Nem?
2011. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!