Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Duke nukem forever, ez nem...

Duke nukem forever, ez nem szemétség?

Figyelt kérdés
Június 3.-án itt a demó, de csak az játszhat vele aki előrendelte a játékot, vagy megvette a borderlands game of the year, editionját. A demónak nem az a lényege hogy ingyenes, mindenki számára elérhető próbaverzió, ami arra ösztönzi az embereket, hogy vegyék meg a teljes játékot?
2011. jún. 1. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
No igen, sajnos a mai fejlesztők ekkora parasztok:(
2011. jún. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pedig már örültem hogy 3 nap és itt a demó, aztán olvasom hogy csak azoknak akiknek van first acces kódjuk, hát bekaphatják
2011. jún. 1. 12:35
 3/8 anonim ***** válasza:
én kb. 5-6 éve nem töltöttem le demót.
2011. jún. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de én kipróbálás céljából letölteném, mert már 6 éve várok erre a rohadt játékra
2011. jún. 1. 12:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Figy. öreg, én 14 éve várom, hogy megjelenjen végre a második része(kb akkor vittem végig a 3D-t). 6 év? Hadd röhögjek. Amúgy szerintem sose lesz kész.
2011. jún. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sose lesz kész?:D Már aranylemezen van.
2011. jún. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jah, 10 nap és megjelenik, amúgy azért 6 éve várom mert akkor tudtam meg hogy fejlesztik, 14 éve híre se volt
2011. jún. 1. 13:01
 8/8 anonim ***** válasza:
én is azóta várom a következő részt amióta játszottam a 3d vel. de ezzel már nem fogok játszani. vagy talán majd ha lesz kedvem beruházni egy új gépre és elszarni megint egy csomó órát. de azt is csak pár év múlva fogom megcsinálni.
2011. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!