Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sekaiichi Hatsukoi -ban, hány...

Sekaiichi Hatsukoi -ban, hány történet van? Én eddig 2 ről tudok. Lesz még több is?

Figyelt kérdés
Egyébként mikor jön már ki a 6. rész?
2011. máj. 17. 12:45
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
Épp ezért titkolják nálunk. Gimiben szinte lehetetlen élnie egy meleg embernek. Az osztálytársamat is sokat piszkálják, de szerencsére ő meg tudja védeni magát. >.<
2011. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:

Annak akkor örülök :D

Am mikor jön ki a sekaiichi hatsukoi 9.rész?

Meg az ieneket, h mikor jön ki, h lehet megnézni?

2011. jún. 1. 05:29
 33/55 anonim ***** válasza:
Szerintem sehol. Változó, hogy mikor jön ki az új rész, én olyan jövőhét hétfőre vagy keddre tippelek. Már váááárom :D
2011. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:
áh, én is nagyon. De ak ez is az új párosról szól, igaz? és a kövibe már nem.
2011. jún. 3. 05:55
 35/55 anonim ***** válasza:
Igen, most még Kisa és Yukina lesz, a következőben pedig - remélhetőleg - újra Ritsu és Takano. Mááár elvonási tüneteim vannak >.<
2011. jún. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:
Áh, már naon várom!! csak kár, h ilyen kevés rész van belőle. H akarják ezt összehozni? Ak lesz benne egyáltalán olyan.. ?
2011. jún. 4. 16:31
 37/55 anonim ***** válasza:
A 9.rész a [link] már fent van, persze csak angol felirattal (csak meg kell keresgetni). Magyarral az Urarashopon ma vagy holnap kellene lennie.
2011. jún. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:
Végre *-*
2011. jún. 5. 15:17
 39/55 anonim ***** válasza:

Angolul én is megtaláltam, hiszen ők már péntekre elkészítik mindig. De én jobb szeretem magyarul. >.< Egyébként most olvastam fórumot, és Hiko-san (a fordító) hétfőn fog nekiállni - legalábbis ezt írta - szóval, ha keddre elkészül, akkor perfekt.


És, hogy hogy fogják kihozni a végét... Szerintem nagyon gyeszora lesz, hiszen a manga még fut, az anime meg csak 12 részes. :/ De, ha kárpótolnak minket egy 2. évaddal, akkor kiengesztelődök. ^^

2011. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:

Jaja :D

12 rész? ne vicceljenek XD

A legszarabbra is minimum 13 rész,. de ez még csak enm is szar. Ak ink adok időt, de nekem ne csak ennyi legyen az összes rész :D:D

2011. jún. 6. 14:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!