Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sekaiichi Hatsukoi -ban, hány...

Sekaiichi Hatsukoi -ban, hány történet van? Én eddig 2 ről tudok. Lesz még több is?

Figyelt kérdés
Egyébként mikor jön már ki a 6. rész?
2011. máj. 17. 12:45
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
Milyen szókimondó...xD Hát mostanában össze-vissza jönnek ki a részek, az Uraharán olyan vasárnap-hétfő-kedd-szerda között szokott mozogni. Legtöbbször keddre sikerül elkészülniük. Jut eszembe: Lesz még durvább smárolós jelenet is, sőőőőt.... Nevezzük ezt a 7. részt inkább "kezdet"-nek. ^^
2011. máj. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:

az jóó :D

mert pl a junjou romanticához képest, ez nullaXD de ma mangába már láttam az 5. részben is oan komolyabb jelenetet O.o, de a filmben az 5. részben, meg kivágták, szóv nincs benne, csak a mangában.

2011. máj. 26. 17:18
 13/55 anonim ***** válasza:
Igen, az animében csak shounen-ai van, a mangában meg yaoi is. De a mangában sem olyan égbekiáltóan durvák a szexjelenetek, de még mindig jobb, mint az animében. Úgy látszik a rendező bácsi mindenkinek meg akart felelni. >.< Ha lefut a sorozat, azt hiszem kiadják DVD-ben is, remélem ebbe belecsempésznek valami izgisebb jelenetet is. Ha nem, akkor meg így jártam. ^^" A junjouhoz viszonyítva, számomra ez jobban tetszik, de csak azért, mert itt nem jön össze a két főszereplő 1 nap alatt. >.< Másokkal ellentétben, én szeretem, ha húzzák-nyúzzák a dolgot. :D
2011. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:

Akkor így járTUNK xD

Am az tényleg jó benne, h nem rögtön jönnek össze. Még tetszik is, h Ritsu nem adja könnyen magát. Mikor a 7. részben, Takano beráncigálja magához, és felteszi a kérdést, már pezsgőt akartam bontani, amiért Ritsu visszautasította "Én soha nem foglak újra szeretni!" XP És ettől Takano, még jobban akarja. Meg a hiányozhatatlan Yokozawa, aki nélkül kissé uncsibb lenne a történetke^^

2011. máj. 27. 18:04
 15/55 anonim ***** válasza:
Yokozawa... Egyszerűen imádom a hangját. Az a japán szinkron fenomenális. :D Azért kíváncsi vagyok van-e valami Takano és közte. Vagy csak volt? Ki tudja... >.< Ritsu meg csak makacs, de egyszer úgyis megadja magát. :D
2011. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:
Szerintem Yokozawa és Takano között, semmi sem vt. Csak erős barátság. Vmi olyasmi lehetett, h miután Ritsu elment külföldre tanulni, Takano összeroppanás szélén vt, mivel ő szereti. És szerintem akkor jöhetett Yozokawa, aki segített neki talpra állni. Most meg szerintem Csak Yokozawa van beleesve Tanakoba és ez jó, mert taszítja Ritsut Takanotól, így Takano, még jobban akarja Ritsut. Am meg Ritsuban tényleg csak csökönyösség van XD Már a mangában eljutottam, h normálisan össze jönnek ;D
2011. máj. 28. 12:59
 17/55 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled. ^^ A mangát én csak magyarul olvasom, mert angolul nem olyan izgalmas... Viszont magyarul még csak a 4. fejezetig van meg, szóval ki kell várnom a dolgokat. >.< (Bááár, néha, mikor nem bírom tovább, belekukucskálok az angolba. ^^" De csak pár képkockát megyek) Ritsunak amúgy jól áll ez a makacsság. De én akkor is a zöld szemeit imádom a legjobban. *-*
2011. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:

Áh, én is *-* Azok a zöld szemek *.*

Meg itt jó, h tud ellenállni Takano csábításának, nem úgy, mint a a Junjou ban, Misaki, Usaginak :/ Misaki abban, túl gyenge vt.

Am mégis mi történt Takano és Ritsu között a múltban? Soha nem bírom megérteni =( Tom, h Ritsu rákérdez egyszer, h szereti e őt Takano, mire ő valami nevetés félét csinál (azt is minek?) és utána szó nélkül külföldre megy Ritsu? Vagy ez most hogy van? O.o

2011. máj. 28. 14:54
 19/55 anonim ***** válasza:
Nooos... Igen, Ritsu egyszer rákérdez, hogy Takano szereti-e őt, aki egy ilyen "hmpf" szerű nevetéssel reagál. Ezt Ritsu pedig komolyan veszi, és azt hiszi, hogy Takano végig szórakozott vele. Ez iszonyúúúan fáj neki, ezért másnap lelép. Takano meg mit sem ért az egészből. A 2. részben mikor ezt Ritsu szóváteszi Takanonak, Takano azt mondja, hogy ő nem emlékszik ilyesmire, de ha meg is történt, akkor valószínűleg csak a zavarát próbálta leplezni. Hát nem tudom... Lehet, hogy Ritsu annyira szerette, hogy már lassan minden hülyeséget bebeszélt magának, ráadásul szerintem a régi énje eléggé önbizalomhiányban szenvedett. Ebből lehetett a félreértés. Bár, véleményem szerint nem kellett volna csak úgy lelépnie, meg is beszélhették volna a dolgot. >.<
2011. máj. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:
Az tény >.< elvégre úgy ment el, h ők még járnak. Én is szeretem a mostani önbizalommal teli énjét, viszont az már kissé zavar ( bár megértem), h még most is azt hiszi, h csak újra játszani akar Tanako vele. Ide jöhetne egy megbeszélés, h tisztázzák :S
2011. máj. 28. 19:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!