Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sekaiichi Hatsukoi -ban, hány...

Sekaiichi Hatsukoi -ban, hány történet van? Én eddig 2 ről tudok. Lesz még több is?

Figyelt kérdés
Egyébként mikor jön már ki a 6. rész?
2011. máj. 17. 12:45
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
Ritsunál már volt 1 olyan jelenet, mikor azon agyalt, hogy meg kellene kérdezni tőle pár dolgot. (Mikor ültek a metrón hazafele jövet, és Ritsu bealudt >.<) Reméljük egyszer tényleg veszi a bátorságot, és megkérdezi, amit akar. Ha már Takano-nak nincs annyi esze, hogy tisztázza. Bááár... Lehet, hogy úgy van vele, hogy, ha felhozná a témát, akkor Ritsu úgyis kitérne a válaszok elől. :D
2011. máj. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:

Jaa leesett a metrós jelenet :D

De h kitér e a beszédből, arról fogalmam sincs. Lehet, hogy zavarba jönne vagy ilyesmi és terelne, de az is lehet, hogy még bele is megy a témába. Persze az is lehet, h csak egy újabb veszekedés lenne belőle -.-, mint mikor megtudta, h Takano ugyan az, aki Saga is. Egyébként te hol nézed a magyar mangát? Melyik oldalon?

2011. máj. 29. 01:34
 23/55 anonim ***** válasza:
[link] <-- Regizni kell, de teljesen ingyen van. Amúgy sok másik yaoi mangát is fordítanak. :D A Junjou is megvan nekik. ÉS WÁÁÁÁÁH... Most mentem Uraharára, és már kész vannak a 8. résszel. :D Fúúú, pedig azt hittem, hogy megint kedd-szerdára sikerül megcsinálniuk. Ráadásul még csak most múlt el fél 2. Micsoda szerencse! ^^
2011. máj. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:
Azaz :d én most h feljöttem erre az oldalra, nála már tölt a vidi^^ a 8. rész :d de már mek is nézni:D és am a 9. részben is ez a 3. páros lesz?
2011. máj. 29. 18:09
 25/55 anonim ***** válasza:
Igeeen, a végén az ending után mindig mutat a következő epizódból pár jelenetet, és ők vannak benne. Gondolom úgy lesz megint, hogy két rész van ebből a párocskából is, majd utána ismét Takano & Ritsu következik. Ahogy elnézem nagyon lezáratlan lesz az anime vége, hiszen 12 részes, most a 8-nál tartanak, és még alig történt valami. >.< Igazán csinálhatnának később egy 2. évadot, mint a Junjounál.
2011. máj. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:

Jaja :D De mien lehet ak a vége? Naon összecsapott. Ritsu megadja magát, max még egy Yozokawás vita, Kisáéknál.. simán összejönnekXD , meg a másik is:/

De am mien már ennek a 8. résznek a vége. Egy csööpet sme feltűnő, h két fiú nagon közel van, és takaják magukat, h naaagy füzettelXD

2011. máj. 29. 19:26
 27/55 anonim ***** válasza:
Áááh, a mai világban már nem meglepő, ha nyilvánosan látsz melegeket smárolni. Igaz, így, hogy odatette a füzetet, a csókot nem látja senki, szóval nem veszik el senki étvágyát (mert ugye kávézó-szerűségben voltak). Báááár nekem tetszene, ha kávézgatás közben őket nézhetném. :D A 8. részt pont a legizgisebb résznél fejezik be <-- Jellemző. Most megint várhatunk egy hetet. >.<
2011. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:
Óh, kis perverzXD Am én is bírom a melegeket. Haverom is van, én szoktam segíteni neki és a pasijának, mert... nem egyszerű a kapcsolatuk. Mind1, sztem nem kell egy hetet várni. Szerintem nem csak mi vagyunk akik így szeretik ezt az animét, szóval igyekezzenek:D
2011. máj. 30. 05:26
 29/55 anonim ***** válasza:
Noos, a részek péntekenként jönnek ki japánban, szóval a 9. rész pénteken jön, és mire lefordítják vasárnap-hétfő... Szóval 1 hét. >.< A melegeket odavagyok, nekem 1 osztálytársam van, aki meleg, hát vele eszméletlen jól el lehet lenni... Mint egy barátnő :D Ráadásul ért a fodrászathoz. ^^ Mondjuk a pasis dolgaiba nem nagyon avat bele, többnyire neten ismerkedik, mert kisvárosban élünk, és itt elég kevés a homoszexuális emberke, és aki az is, az általában titkolja.
2011. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:
Pedig elég kár, ha titkolják. Ők is ugyan olyan emberek. De ha meg oan flegmák rájönnek, akkor aszok annyiszor beszólnak, ahányszor taliznak vle:S
2011. máj. 30. 14:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!