Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sekaiichi Hatsukoi -ban, hány...

Sekaiichi Hatsukoi -ban, hány történet van? Én eddig 2 ről tudok. Lesz még több is?

Figyelt kérdés
Egyébként mikor jön már ki a 6. rész?
2011. máj. 17. 12:45
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:

Wííííííí, egy SH-fan! ^^

Az anime 3 történetet foglal magába:

1: A jól ismert Onodera Ritsu és Takano Masamune sztorija.

2: Hatori Yoshiyuki és Yoshino Chiaki <-- Velük most ismerkedtünk meg az 5. részben, és a 6. rész is róluk szól.

3: Kisa Shouta és Yukina Kou. <-- Őket csak az openingben láttam még. Ha jól tudom úgy van, hogy Kisa szereti a nagyon helyes/cuki pasikat, és Yukinával egy könyvesboltban ismerkednek meg. Aztááán kiderül, hogy Yukina nagy shoujo manga szakértő. >.< Nem tudom, hogy ők melyik részben fognak szerepelni.


Amúúúgy a 6. részt már tegnap hajnal 2-kor kiadták a [link] oldalon. Emiatt maradtam fent olyan sokáig. :D

2011. máj. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim válasza:

Nagyon megörültem,mikor megláttam a kérdést..XD Még kettő fan..:D

Am én azt olvastam,hogy 3 páros/történet lesz az animében.:)


Mostanában sajnos elég ingadozó a részek fordításának kiadási időpontja..szerintem vasárnap és szerda között érdemes felnézni az oldalra hátha ér minket valami meglepetéés. *-* :)

2011. máj. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindkettőtöknek :D

néha már tiszta ideg vok, h mikor adják ki a kövit:D:D:D^^*-*

2011. máj. 18. 14:27
 4/55 anonim ***** válasza:
Gyerekeeeek, a 3. páros a 8. részben bemutatkozik. >.< Már várom. :D
2011. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
Áh, nagyon- nagyon várom :D:D:D Am én még mindig csak kettőről tok >.< Pedig már sokszor láttam az openinget.
2011. máj. 24. 20:42
 6/55 anonim ***** válasza:
Őőőh... Az openingben azt hiszem csak a Takano & Ritsu páros és a Kisa & Yukina páros van benne. Van az a rész, mikor 1 barna hajú szépfiú fekszik a földön, és mellette épp akkor ébredezik egy kékszemű fiúka... Eredetileg azt hittem, hogy ők Hatori és Chiaki, de Chiakinak sötétebb a haja és a szeme. >.< Engem az a srác inkább Yokozawára emlékeztet fiatalabb verzióban. Szóóóóóóóóval... Az openingben, mikor az a szőke herceg megöleli Kisát (ő az, aki Ritsut Ricchan-nak hívja), na ők Kisa és Yukina, akik a 8. részben fognak szerepelni. Akik az 5-6. részben szerepeltek, ők Hatori és Chiaki. Hatori az a banra hajú, kékszemű, ő is szerkesztő, és kicsit mogorva beütése van. >.< Chiaki pedig a gyerekkori barátja.
2011. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
Júúúúj, közben mit vettem észre! Már vagy negyedjére nézem a 7. részt, és most láttam meg. Mikor Ritsu abban a manga-boltban van <-- Ennek a jelenetnek az elején mutatják kb. 1 másodpercre az eladót (mosolyog, és előtte áll 3 leányzó). Na ő Yukina. :D
2011. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:

Áh, megvan:D

Am kayak, én is észrevettem (eddigi kedvencem a 7. rész), hogy mikor a mangaboltban talizik a csajjal, ak az eladó az a pali :D:D

Am én nem, naon bírom a többi sztoryt. Én bőőőőven megelégednék azzal a történetkével, amit az 1. részben mutattak. ez idegesített a Junjou Romanticában is, h nem csak Misakiék sztorija ment :@

2011. máj. 25. 20:00
 9/55 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar annyira. Persze Takano & Ritsu a legjobb, de a többiek is aranyosak. ^^ Például kiderült, hogy az a Yuu gyerek Chiaki-ba szerelmes, és ez már eleve érdekesen alakult. >.< A Junjou-ban pedig Hiroki örök kedvenc, Shinobu meg ennivaló azzal a durcis fejével. :D
2011. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:

Azt azért, meg kell hagyni. :D ;D

Am tudja valami, hogy jövő héten, melyik nap jön ki a 8. rész? Addigra, csak megunom a 7. részt, mert már annyiszor láttam, és látni is fogom. :P (A kedvenc jelenetem, mikor Takano berángatja Ritsut a házába, és ott nem engedi ki, meg zavarba hozza, meg lesmárolja, meg áhh.. imádom *-*)

2011. máj. 26. 15:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!