Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmen sírtátok el...

Melyik filmen sírtátok el magatokat?

Figyelt kérdés
Nekem legutóbb az A walk to remember című volt ilyen, előtte pedig a Seven pounds című. Szeretem az ilyen "mély" tartalmú filmeket, ajánlanátok még?
2011. máj. 8. 18:13
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

A válaszokat olvasva nekem is eszembe jutott még film ami ilyen hatással volt rám:


Mesterséges értelem


Csodás álmok jönnek


Az ember gyermeke

2011. máj. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Szellemes karácsony. Amikor a film végén a néma fekete kiskölyök odamegy Bill Murray-hez és azt mondja neki halkan: "Isten áldjon mindenkit" Már számtalanszor láttam a filmet de még most is elmorzsolok egy könnycseppet ennél a jelenetnél.
2011. máj. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott még valami (az első Hacsis válaszadó vagyok), nem tudom a címét, de egy kisfiú és egy kislány a főszereplő, a kisfiút megcsípi egy méhkasnyi méh és azt hiszem, meghal. Elsőre My Girl ugrott be, de szerintem nem ez lesz...
2011. máj. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
De, my girl, az első szerelem, az az.
2011. máj. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Nekem is eszembe jutott még egy film a Nővérem húga ami egy rákos kislányról meg a családjáról szól... na azt a filmet szó szerint végigsirtam,majdnem másfél órán keresztül...
2011. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Itt a trailerje ha szereted a megható filmeket akkor ne hagyd ki=)

http://www.youtube.com/watch?v=C5_3_DhVn5o

2011. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Köszi (My girl).
2011. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
A csíkos pizsamás fiú. A vége nagyon megható.
2011. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Az igazság az hogy szomorú filmeken már eggyátalán nem tudok sírni.A való életben is elég sok a szomorúság és a fájdalom.Én olyan filmeket szoktam megkönnyezni amiben valami nem várt csoda,valami jó történik.Általában a karácsonyi filmekben fordulnak elő ilyesmik.Talán ezért a kedvenceim.Szóval engem a filmeken nem a szomorúság hanem inkább a meghatottság csal könnyet a szemembe.
2011. máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

A.I. Mesterséges Értelem


A róka és a gyerek

2011. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!