Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezel fanok! Sírtatok az...

Ezel fanok! Sírtatok az utolsó résznél?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 15:23
 1/6 anonim válasza:
Igen, utolsó két résznél, nem bőgtem, de néhány könny kicsordult. Pont most néztem meg. De mondjuk ha jól emlékszem, Bahar halála is hasonló volt számomra.
2011. okt. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem nagyon hiányzik, szuper volt ez a film, tényleg!!! Én is majdnem sírtam, de azért vagoyk kicsit szomorú mert szemét módon kivágtak egy csomó jelenetete ebből a filmből folyamatosan. nézd meg a neten vhol törökül az uccsó részt.... pl a hidon ezel és ali egymásra néztek és ugy bolintottak geymásra hogy igenis elengedik cengizt... aki könyörgött az életéért, és azt hitte megint meg könyörülnek rajt.... nem értem ezt miért csinálta az rtl??? szemétség... gondolom kellett a hely az uj sorozatnak, de arra nem gondoltak h vkinek fontos volt ez a rész, meg az egélst film???
2011. okt. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen és megnéztem törökül, még a magyar előtt, és rögtön észrevettem h mennyi dolog ki van vágna

én is elég dühös voltam

2011. okt. 18. 17:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Hol lehet eredetiben megnézni? Elég kiborító,nem elég hogy vége lett...:(
2011. okt. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

13:25! beírod a youtube-ba hogy Ezel 71.bölüm....törökül van


Egyébként bakker a Titanic-on nem sírtam..Nem gondoltam hogy majd pont ezen a sorozaton fogok sírni...egyébként 3x is sírtam rajta...kétszer megsajnáltam a szereplőket,harmadjára meg azért,mert hogy felfogtam hogy ÚÚristen,holnap ilyenkor már nem lesz...áá rágondolok,még most is mingyárt elsírom magam!!

2011. okt. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
imádtam,ha rá gondolok most is sírok
2011. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!