Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmen sírtátok el...

Melyik filmen sírtátok el magatokat?

Figyelt kérdés
Nekem legutóbb az A walk to remember című volt ilyen, előtte pedig a Seven pounds című. Szeretem az ilyen "mély" tartalmú filmeket, ajánlanátok még?
2011. máj. 8. 18:13
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
100%
Lassie, Schindler listája!
2011. máj. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim válasza:
én amin igaz nem sírtam, de tini vagyok és nagyon megnyomasztott mert "mély" film: -"komfortos mennyország"- :/
2011. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
Én is azokon amiken te, továbbá hasonló ilyen mély tartalmú filmek, amiket ismerek: Szerelmünk lapjai, Ház a tónál, Emlékezz rám (nagyon nagyon jó!), A bakancslista, P.S. I love you, Az utolsó dal (ez kicsit tinis), I Love You Phillip Morris (így visszagondolva ennek nem tudom melyik részén sírtam el magam, de mindenesetre egyszerre elgondolkodtató és vicces film), Marley meg én
2011. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
90%
Sok filmen szoktam sirni, de a legjobban a Ghost. Ahànyszor megnézem annyiszor sirok.
2011. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

Én nem emlékszem, hogy valaha sírtam volna. Amin talán bekönnyeztem, de szerintem azért, mert mások is sírtak a szobában, és ez pőluszba hatott rám, az a fuss forest, titanic, és az oroszlánkirály.

18/L

2011. máj. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
*pluszban hatott rám
2011. máj. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
bakancslista
2011. máj. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap a Harry Potter 7. részén..
2011. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 Tinker Bell ***** válasza:

Én mostanában szinte mindegyiken, ami egy kicsit is megérint. Régen nem tudtam elképzelni, hogy hogy lehet egy filmen sírni! Legutóbb a National Geographic-on néztem az Élet az anyaméhben című műsort és azon bőgtem!


Pedig minden rendben és még csak terhes sem vagyok (tudtommal).

2011. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Ghost-on én is sírtam (a mai napig is, ahányszor megnézem), talán a Titanicon is. Legutóbb a Hacsi a leghűségesebb barát (Richard Gere)volt, amit megkönnyeztem.
2011. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!