Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol lehet filmeket, sorozatoka...

Hol lehet filmeket, sorozatokat nézni?

Figyelt kérdés
Eddig a sorozatbaráton néztem, de kizártak mert reklámblokkolót használtam.A filmvilág sem enged linket megnyitni ha reklámblokkoló van fent.Kikapcsoltam, de egyszerüen lehetetlen megnyitni bármit mert rengeteg reklám ablak ugrik fel! Van olyan oldal ami nem tiltja a reklámblokkolót?
ma 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Netflix, max, Disney+...

ha viszont egy fillért sem szánsz rá, akkor nincs jó ötletem.

ma 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kedves Vezető ***** válasza:
43%

Itt egy reklám van max a film előtt, szerintem kibírható, ha nem menne blokkolóval:


[link]

ma 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kedves Vezető ***** válasza:
*Ja, rég hártam itt, már fel is ugrik, de kiXelhetőek, nem ilyen oldalmegnyitogatós bezárhatatlanok'
ma 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Rengeteg ilyen van, az első által mondottak mellett ott van még a Prime Video, magyar tartalommal az RTL+ és a TV2 Play, meg a Filmio is jó, sok régi magyar tartalom megtalálható rajta.
ma 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
ma 16:12
 6/7 anonim válasza:
75%
paszmek megkérdezi valaki hol lehet sorozatokat nézni 2024-ben, LoooL
ma 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Nagyobb torrent oldalakon fent van a teljes stream választék.
ma 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!