Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki milyen oldalon szokta okos...

Ki milyen oldalon szokta okos tv-n vagy tableten vagy telefonon nézni a filmeket sorozatokat ?

Figyelt kérdés

jún. 9. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Okostévén korlátozott számban, a többi okoseszköz áruházi toplistájában kb. ugyanazt kell látnod, a legnépszerűbb platformokat: Max, Netflix, Disney+, SkyShowtime, Amazon Prime.
jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sorozatbarát, yt
jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem netflix...stbre gondoltam Csaba web oldalalakra gondoltam
jún. 9. 18:19
 4/8 A kérdező kommentje:
Én eddig dmdamedia a jobb mint a tv és a videa és indavideo és ha csak internet elöfizetésed van és csak okos telefonod vagy tableted vagy okostvd van (olcsóbb verzió az ha van egy meglévö lapos tv-d és veszel egy tv okositót aztán nem kell kábel tv elöfizetés)
jún. 9. 18:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja igen amúgy a videót is szoktam meg az onvideot
jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmilyen streaming-előfizetésem, csak olyan oldalakon nézek filmeket, ahol ingyen és közvetlenül elérhető, például YouTube, Videa, Indavideó, stb..
jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Le írhatnád a satöbbi oldal neveket is
jún. 10. 20:43
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
🤦🏻‍♂️ Passz.. satöbbi oldalak alatt azt értem, hogy ráguglizok egy adott film címére, amit jó lenne megnézni, és ha fent van bármi ilyen oldalon, ami pár kattintás és azonnal indul, akkor az jó!
jún. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!