Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ez a nagy rajongás a Star...

Mi ez a nagy rajongás a Star Wars körül?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a maga idejében újító és merész volt, de az egész sztori egy lerágott csont, amit a mai napig nyúznak egyre jobban. Az, meg hogy egyesek kb. bibliai szinten védik és körülrajongják, inkább taszító, mintsem pozitívum.

júl. 5. 13:21
 1/5 Vörös Mátyás válasza:
69%

Én Star Wars rajongóként azt mondanám, hogy mindig van valami új, amit behoznak különböző projektekkel. És nemcsak filmek, sorozatok vannak, hanem regények, képregények, videójátékok, ezek mind másféleképpen bővítik az univerzumot. Mindenki megtalálja a Star Warsban azt, amit szeret.

Nagy CGI harcokat akarsz? Előzmény-trilógia.

Egy háborús drámát? Zsivány Egyes és Andor.

Horrort? Halálosztag.

Kalandot? Jedi: Fallen Order.

Elmélyülni kedvenc karaktereid háttértörténeteiben? Dooku: Az elveszett Jedi.

Vagy ha csak azt akarod látni, hogy Darth Vader hogyan zúz szét mindenkit, arra van több képregény kötet.

Nem mondom, hogy olykor nem lőnek mellé (Skywalker kora, Boba Fett krónikái, Obi-Wan Kenobi), de alapból tekintve elég szolid felhozatal van minden médiumban és műfajban.

júl. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kedves Vezető ***** válasza:
17%

Na, most megtaláltál egy "kis csoportot"..

A Focit minek szeretik annyian ?

Valakik meg ezt mondják, mikor a kedvenc csapatukról beszélnek:

"Bejutottunk", "jövőhéten megyünk ide, oda".

"Kikaptunk"

Mintha bármi közük lenne az egészhez.

Betalálhatod őket is, de akár a Star Wars nál is maradhatsz.

Igen, lerágott csont, Én , mint az első trilógia rajongója, Én is unom már hogy nem tudnak időt ugrani, felültek a rakjunk bele kínait, meg négereket hullámra, de ez van.

Én , mégegyszer mondom, rajongóként unom. :)

júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A baj veled van


Én sem értem a foci iránt rajongást, stb stb. Mégsem zavar, nem érdekel, téged miért? Neked nincs ilyen érdeklődési köröd?

júl. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek #3-mal. Ha nem tetszik a Star Wars, ne nézd. Én a Szent Johanna Gimi körüli rajongást nem értettem soha, ezért nem is olvasom és nem rakom ki sehova, hogy miért imádják mikor csak egy lerágott csont. Van akinek ez tatszik, van akinek az.
júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert folyamatosan jön valami új, és könnyebb olyan dolgok iránt rajongani, ami folyamatosan bővül, még ha néha mellé is nyúlnak a közvélemény nagyrésze szerint.

Terminátorért is rajongtak, amikor kijött az első film, majd könyvek, képregények, második film, de már nem nagyon látsz terminátor-megszállottat.

Könnyebb benne maradni a világban, ha folyamatosan van új anyag, új dolog amin lehet csámcsogni, és nem a 40 évvel korábbi dolgokból kell élni.

Zenével is ez van, a 80-as években valószínűleg arányaiban sokkal több Michael Jackson rajongó volt - de ugye 2009 óta nincs új anyag tőle, hogyan is lenne, ezért az érte rajongók száma is megcsappant.

júl. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!