Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikortól számít valaki új...

Mikortól számít valaki új illetve régi Marvel rajongónak?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 01:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmikortól.

Kezdje el bárki, bármikor nézni, nem befolyásol semmit.

Tök mindegy, hogy mikor akad rá az ember.

Persze tudom, szeretnek sokan fölényeskedni, hogy vannak akik 2 éve nézik és ő "nem igazi" rajongók, de az ilyet le kell sz@rni. Majd ha 20 év múlva nézu meg valaki, mert most született, akkor ő már nem is szeretheti?

Jó dolog az, ha valaki régóta követ valamit, de ettől nem lesz több.

Ne tegyünk különbséget ilyenek miatt. Úgyhogy nincsen új meg régi. Ha szereted, akkor szeresd azokat a filmeket, mindegy, hogy 13 vagy 1 éve.

2021. ápr. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én például kb kerek 1 éve tartozom a fan brigádhoz. Így sajna én még nem ültem moziban marvel filmet nézni a fekete özvegy eltolása miatt.

Azóta a szobám tele van poszterekkel , a filmeket már vagy 20szor lattam, és most épp képregényt olvasok.

De amúgy volt annak előnye h későn lettem rajongó. Így gyakorlatilag én a bosszúállók 3-4 megnézésénel egy napot vártam a kettő között. És semmilyen spoilert meg teóriát nem olvastam előtte.

Viszont mielőtt elkezdtem nézni az egyik ismerősöm ezt mondta, idézem ,,vasember halála nagyon szomorú de azért megéri megnézni" . Ez volt az egyetlen spoiler amit megtudtam előre.

Mondjuk kedves ismerősöm valahogy úgy magyarázta el a dolgokat h én abban hitben kezdtem megnézni a filmeket h Natasha Tony lánya. Meg lepődtem mikor kiderült h nem

2021. ápr. 8. 08:37
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak Marvel rajongók, akik kivetnek mindenkit a saját táborukból, hogy a saját fontosságukat emeljék. Akadnak közülük itt, gyakorin is páran. Na. Velük nem kell foglalkozni, mert ők első sorban kirekesztőek és másodsorban Marvel rajongók.
2021. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

A Marvel "rajongók" nagy része nem is rajongó. Legalábbis az olyanokat én nem gondolnám rajongónak akik mocskolják meg fenyegetik a filmek színészeit mint pl. szegény Brie Larsont.

Amúgy meg én se voltam fan 2-3 évvel ezelőttig, azóta meg le se lehet robbantani a szériáról. A galaxis őrzőit meg se akartam nézni, azóta meg az egyik kedvencem. Mindenki akkor és úgy kezdi el ahogy akarja. Baromság ez a felsőbbrendűsdi hogy "én nagyobb rajongó vagyok mert én már 10 éve szeretem a Marvelt, te meg csak két éve".

Amúgy én se láttam ettől függetlenül moziban filmet, és az Özvegyet se fogom, na nem azért mert nem érdekel, hanem a Disney aljassága miatt, több mint egy éve tologatják a filmet, ezek után nem vagyok hajlandó fizetni érte. A boltban sem fizetnék ha azt mondanák "majd fél év múlva lesz tej". Tehet egy szívességet a Disney. Tavaly még fizettem volna érte, idén majd megnézem máshogy.

2021. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tavaly kitettem egy marveles kérdést gyakorira és egy "felsőbb rendű marvel rajongó" azért kötött belém mert nem olvastam valami 1980as évekbeli kűlónkiadásos képregényt
2021. ápr. 8. 19:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem szórakozásukból tologatják a filmet, hanem azért, mert ez üzlet. Miért adnák ki, ha kb senki nem tudja megnézni a vírus miatt? Én is nagyon várom, de én is eltoltam volna a helyükben. Nem ez az egy film, amit NAGYON várok, de meg kell érteni, ez van.
2021. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 Létezik streaming is. Nem mellesleg pont a Disney biztos csődbe menne ha egy filmje nem termelne egymilliárd dolláros nyereséget... A sokkal veszteségesebb Warner-DC is meglépte végül a WW84-nél (mondjuk tolták ők is eleget) hogy kiadták streamigre (amúgy elárulom az is fizetős, nem csak a mozi), a Disney továbbra sem hajlandó, ebből is látszik hogy leszarják a rajongóikat, csak a maximális profit érdekli őket még ilyenkor is, emberség nulla. Én meg akkor az ő profitjukat fogom leszarni, egy fillért se látnak tőlem, tudom hogy egy emberként semmit se számítok, de legalább az elvek... Hátha még páran ugyanígy gondolkodnak, és akkor a végén nagyobb bukta lesz mint amúgy lett volna. Azt érdemelnék. (Halkan jegyzem meg, a Disney nem csak a filmjeit tolja a végtelenségig, épp most jött a hír hogy az új Lego Star Wars - ami pár nappal ezelőttig épp májusra volt ígérve, azelőtt meg tavaly októberre, azelőtt meg tavaly júliusra - ismét nem jelenik meg a közölt időpontban, ismét csúszik meghatározatlan idővel. Értitek, egy játék, amit amúgy is otthon játszanak az emberek, nem a plázában, biztos sok köze van a covidhoz... Vagy a Mandalorian enciklopédia is nyárra volt ígérve, az se jelenik meg idén. Mintha azt is nem otthon olvasnák amúgy is az emberek...)
2021. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Itt az alavető felfogással van a baj. Senki nem mondta, hogy csődbe fog menni, de ha moziban akarják leadni, akkor ott fogják. Én meg nem akarom streamingen nézni. Kivárjuk és kész.
2021. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor te várjad. Ha ennyire szolgalelkű vagy (már bocsánat) hogy a fejedre csinálnak két éve, te meg ezek után is boldogan fizetsz nekik, lelked rajta, te dolgod, én nem szólok bele. Én biztosan nem fogok, nem vagyok balek.

Nem mellesleg pont az ilyen bólogatójános rajongók miatt teheti meg a Disney hogy ennyire semmibe veszi a közönséget és kénye kedve szerint szórakozik velük meg váratja őket évekig, mert sokan kritika nélkül azonnal fizetnek mindenért, tök mindegy mennyit szivatták őket előtte. Ha lenne annyi a rajongókban hogy egy emberként felállnak és azt mondják "Köszönjük, ha eddig nem kaptuk meg akkor ezután nem érdekel", akkor lehet kapcsolnának és nem játszadoznának velünk.

Én innentől azt az elvet követem, hogy az első bejelentésnél megnézem mi a megjelenési dátum, ha az adott film/sorozat/játék/könyv stb. megjelenik azon a fix napon, akkor fizetek érte, ha akár csak egy nappal is csúsztatják, akkor onnantól tőlem egy fillért nem látnak.

2021. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De beleszólsz és bunkó is vagy. :D

Ráadásul fogalmad nincs arról, hogy vajon mi, hogyan működik egy akkora cégnél, mint a Disney, te pedig otthonról írogatsz elvekről, hogy márpedig nem fizetsz, mert egy évet kell rá várnod.

Mintha nem lenne másik 1,5 millió film, amit nézhetnél. Biztos nagyon padlón vagy miatta...


Én szolgalelkű János, mit is tudok arról, hogy a Disney hogyan szórakozik veled és vesz semmibe téged... Hát igen...


Ebből látszik, hogy csak saját magad érdekel. Ha egy évet kell várni rá, akkor már elvárnád, hogy összefogjanak az emberek, hogy nekik ez nem is kell. Elképesztő röhejes, amit írsz.

Képzeld, nem mindenki olyan, mint te. Én kifejezetten örülök, hogy moziban adják le, mert én is ott szeretném nézni és ha megnéznéd a bevételeket, látnád, hogy igenis, sokan vagyunk így ezzel!

De egy ilyen felfogású, fafejű embernek képtelenség ezt elmagyarázni. Azt hiszed, hogyha te így éled meg, akkor ez az alapvető norma, mindenki más hülye.


Bárcsak berágnál annyira, hogy mostantól ne legyél hajlandó megnézni egy filmet sem és akkor jól kiszúrsz magaddal a bugyuta "elveid" miatt.

2021. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!