Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Amerika kapitány 2 vagy 3?

Amerika kapitány 2 vagy 3?

Figyelt kérdés
Melyiket szeretitek jobban, és miért?

2021. ápr. 7. 08:58
A kérdező szavazást indított:
Amerika kapitány: A tél katonája
Amerika kapitány: Polgárháború
15 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Polgárháborù eseménydùsabb, izgalmasabb meg nekem tetszik hogy több szereplöt mozgat (nyílván ez a történet). Bár a végkimenetelt kicsit olyan semmilyennek érzem, de ezzel együtt nagyon tetszik (bár nem ez a kedvenc Marvel filmem de a kedvenc Amerika kapitány filmem)
2021. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Polgár háború, pont tegnap este néztem. Sokkal élvezetesebb azt nézni, hogy egymás ellen harcolnak mint valami újabb gonosz, érzelm dúsabb.
2021. ápr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Polgárháború. Imádom azt a részt! Nagyon izgalmas.
2021. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A tél katonája. Sokkal összeszedettebb, izgalmasabb. Sokkal jobbak benne a történeti csavarok, a morális kérdések. Szerintem az akciójelenetek is sokkal emlékezetesebbek benne.


(A Polgárháborű nem is igazi Amerika kapitány film, sokkal inkább egy Bosszúállók 2.5, ahol túl sok egyszerre a szuperhős. Elaprózódik a figyelem, a fókusz nem Amerika kapitányon van...)

2021. ápr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a 4-es válaszolóval értek egyet, nekem is inkább Bosszúállók-film a Polgárháború, amiből csak Thor meg Hulk hiányzik, és nekem őszintén szólva kevéssé volt emlékezetes, szinte csak a reptéri bunyóra emlékszem, pedig többször is láttam. Nekem az egész konfliktus kissé erőltetett volt.

Ellenben a Tél katonáját sokszor megnéztem, nagyon jó kis mozi és mint sima önálló akciófilm is nagyon jól megáll a lábán, nem utolsó sorban pedig Natasha olyan penge benne hogy az valami elképesztő, szerintem egy liter nyálat elcsorgattam rá. Na nem mintha a Polgárháborúban nem néne ki jól, sőt! De nekem a Tél katonája az etalon ilyen szempontból, nagyon bejön a haja, a rucija, meg a viselkedése is, sokkal lazább. Steve is sokkal jobb amúgy szerintem abban a filmben. Az elején a futós rész hatalmas. :D

2021. ápr. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!