Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kedvenc Marvel Triológiátok? ...

Kedvenc Marvel Triológiátok? (Thor/Vasember/Amerika kapitany)

Figyelt kérdés

2021. márc. 21. 21:11
A kérdező szavazást indított:
Thor 1-2-3
Amerika kapitány 1-2-3
Vasember 1-2-3
26 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

nekem a vasember filmek, thorból jane halálra idegesített és a dark wordon félúton bealudtam (több lokival lehet jobban bejött volna...)

amerika kapitány 2-3 félévente újranézős nálam, számomra a leglátványosabb harcjelenetek abban vannak, meg a polgárháború a lelke mélyén azért elég szomorú, és szeretem a depresszív tartalmakat (meg hát sebastian stan alakítása külön is imádat tárgya). de steve mint olyan halálra idegesít.

szóval a vasember trilógia, az megbízhatóan izgalmas, depressziós, látványos egyszerre (és hát rdj is jóképű... :D)

2021. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az első része (szerintem) mindháromnak remek. A második része az Amerika kapitánynak mestermű, a Thornak gyenge, a Vasembernek erős közepes (főleg Nat dob rajta sokat). A harmadik része a Thornak jó, érdekes, bár a sakaaros rész idegesítő volt számomra, de a többi at nagyon jó. A Vasember 3. része nekem nagyon nyomasztó hangulatú valamiért, azt nem annyira csípem. Az Amerika kapitány 3. részére pedig én nem AK-filmként, hanem Bosszúállók filmként tekintek, mert ugyanúgy benne van Vasember, Wanda, Sólyomszem, Nat meg egy csomó más, nem is értem miért Amerika kapitány címen futott.

Szóval összegezve nálam talán Amerika kapitány filmjei a legjobbak, utána a Vasember, és utána a Thor. De a Bosszúállók filmek (talán az Ultron korát kivéve) még jobbak.

2021. márc. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!