Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikortól számít valaki új...

Mikortól számít valaki új illetve régi Marvel rajongónak?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 01:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Amúgy kedves beszólogató, most komolyan , ha feltennék disney+ ra a filmet akkor is fizetni kéne a sreaming díjon (8-9$) felül még 30$t. Ráadásul nem tudnád megnéz i tekintve h a disney+ nem elérhetíő kishazánkban egyenlőre. És ha arra vász h majd valami illegális oldalon megnézd akkor milyen elvekről beszélsz?
2021. ápr. 8. 21:44
 12/12 anonim ***** válasza:

Én Marvel rajongónak tartom magam a Bosszúállók film óta:) De a képregényeik sose érdekeltek annyira (igaz hogy Mországon nincs minden bokorban egy képregényüzlet Amerikai vagy Marvel szuperhősös képregényekkel).


Szerintem csak az a nevetséges ahogy a DC rajongók beszélnek neten a Marvelről. "A DC sokkal jobb. Batman komolyabban vehetöbb, mint egy hálót szövögető valaki." Az ilyeneknek szoktam mondani, hogy "Jól van. Kit érdekel, hogy Batman reálisabb, hogyha nem tudok vele azonosulni, mikor neki is már legalább 7 filmje volt?"

2021. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!