Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gyerekkorotokban melyik...

Gyerekkorotokban melyik színészért/színésznőért voltatok oda?

Figyelt kérdés

Kiért rajongtatok igazán? Ki volt az filmes karakter az ellenkező nemből, aki megmozgatott titeket?

Kort és nemet is írjatok, kérlek :)



2021. ápr. 4. 16:04
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
90%
Edward Furlong..fuuu ma már nem értem 😄😄😄😄
2021. ápr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Jean Marais

Jean Paul Belmondo

Terence Hill

2021. ápr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
90%

A színésznők pontos nevét nem tudom, de az egyik az Xena, a másik pedig Marguerite Az elveszett világ c. tévésorozatból.

Már apró, az ovit épphogy csak elhagyó kis pöcsös fejjel is megfogott engem mindkettő. Egyrészt maguk a színésznők is nagyon gyönyörűek voltak, másrészt pedig mindkettőjükben tetszett az a jellemvonás, hogy kemény kiállású, karakán csajszik, de a marcona felszín alatt ott lapul bennük a női gyengédség, csak épp ritkán mutatják.

Főleg Margueritnél éreztem ezt mindig, ahogy a családdal néztük folyton Az elveszett világot. Sokszor undok, hűvös, távolságtartó és önző nőszemély volt, de a sorozat alatt többször megmutatta, hogy tud gyengéd és gondoskodó jellem is lenni azokkal, akik közel kerülnek hozzá.

Ez a fajta kettősség pedig engem kisfiúként nagyon megfogott. Nagyon álmodozó típus voltam, és például sokszor képzeltem el azt, hogy Marguerite visz el engem reggelente az iskolába, vagy amikor szomorú voltam és sírtam, akkor ő jön oda engem megvigasztalni :D


27/F

2021. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj, nekem annak idején még vagy 10 évesen Scarlett Johansson amikor először láttam a Sziget című filmben annyira de annyira tetszett, totál beleszerelmesedtem... Mondjuk annyi a "csalás" a dologban hogy most 25 évesen is ugyanúgy bejön mint 15 éve. :D
2021. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Gabriella Spanic (Paula és Paulina)-a mai napig oda vagyok érte.

Noomi Rapace, Natalia Oreiro, Aracely Arámbula (Sonadoras).

2021. ápr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
8 éves gyerekként szerelmes voltam Isaurába. Aztán 12 évesen Aileen Quinn-be, aki Annie-t játszotta az eredeti adaptációban. 13 éves korom környékén az Ausztrál Expresszből Hannah-ba voltam beleesve. 18-20 körül valamiért a kevésbé szép, de mégiscsak helyes színésznőket szerettem (Amanda Plummer, Lili Taylor, Janeane Garofalo, stb.). Később az is gyakran megesett, hogy réges-régi magyar filmek naiváit kezdtem kedvelni (Törőcsik Mari, Turay Ida). (A nemem eszerint kikövetkeztethető, a korom pedig legyen titok...) :)
2021. ápr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Jonathan Brandis
2021. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Natalie Portman. A Star wars miatt.
2021. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a színész nevét de aViolettából DIEGOért❤
2021. ápr. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
85%

Leonardo Dicaprio

1-es..Edward Furlong kifejezetten helyes kis pasi volt a Terminátorban és az Amerikai história x-ben is,nekem is tetszett. :) Csak ugye a fránya ital meg a drogok..csúnyán leépült.

2021. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!