Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan film, ami gyerekkoro...

Van olyan film, ami gyerekkorotokban annyira ijesztő volt, hogy még máig is félve gondoltok rá?

Figyelt kérdés
Nekem az Arnold Schwarzenegger-es Emlékmás volt ilyen. Miután megnéztem, éjszaka annyira féltem hogy be is lázasodtam tőle. :D
2016. aug. 31. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Bár nem film, de ami beugrott az a Neverhood című gyurmajáték, na attól a mai napig kicsit feszengve érzem magam (amúgy nagyon jó játék).
2016. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én elég régen voltam gyerek... De a Hegy gyomrában c. sorozat elég parás volt.
2016. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 HalkHogen ***** válasza:
100%
Előzőnek igaza van. A hegy gyomrában brutálisan félelmetes volt gyerekfejjel... :/
2016. aug. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak igazolni tudom az előttem lévő két kommentelőt.
2016. aug. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok


Pókiszony

Na az kiverte a biztosítékot kb. 10 évesen.

Egy kicsit idősebben pedig a Kedvencek temetője és a ?kéz

2016. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A barlang
2016. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

The Exorcism

Scream - sokáig rettegtem ghostfacetől.

2016. aug. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Hmm, nekem kiskiromban a Scooby-Doot se engedték, hogy nézzem. De az egyik Magyar népmesék rész után alig mertem egyedül aludni... Bár így visszagondolva már nem annyira ijesztő.
2016. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#6

Melyik a kettő közül? A csupa csajos vagy a vegyes?

Nekem a csajos odab...vágott keményen.


De szerintem az egyik legdurvább amit láttam felnőtt fejjel egy finn horror a Sauna (2008).

Egyébként baromi jó film, de amikor ijesztő, nem is ijesztő hanem félelmetes, akkor becsinálsz. Legalább is azok, akiknek ez a fajta pszicho-lélektani-fejbemászós-lassú fajta horror ijesztő.

De mikor már másodjára nézed és már nincs halálfélelmed, akkor élvezed a film egyéb történésit és fénylépezését meg mindent.

2016. szept. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egy olyan filmet néztem gyerekként végig (nagyszüleimnél voltam, azt hitték, hogy már alszom), amiben szakácsokat gyilkoltak. A cukrász csaj volt a főszereplő, és fogásonként nyírták ki a szakácsokat, először azt, aki az előételes volt, stb. Nem tudom a címét, de ez volt életem első horror filmje, éjjel utána nem bírtam aludni, annyira féltem.
2016. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!