Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik Star Wars trilógiát...

Melyik Star Wars trilógiát szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

Előzmény vagy folytatás trilógia? Tudom, hogy szerintem egyértelmű, de azért teszem fel a kérdést. Mert régen az előzményt is sokan szidták, pedig szerintem az lett olyan jó mint az eredeti trilógia. Legalább jól bemutatta azt, hogy milyen volt a star wars világa a birodalom előtt és a jedik idején. És máshogy közelítette meg ami szerintem jó dolog. Viszont a folytatás trilógiáról tényleg kevés jót lehet mondani.

Az eredeti trilógiáról pedig azért is nem beszélek mert egyértelmű lenne, hogy az embereknek az lenne a kedvence és azt nem nagyon szidták akkor amikor megjelent. Mert akkoriban még újszerű dolognak számított olyat az asztalra tenni.



jún. 21. 10:57
A kérdező szavazást indított:
Előzmény
Folytatás
30 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Mindkettőt szeretem, a sokak által szidott Hayden Christensent is nagyon bírom Anakinként. Viszont ha mindenképp választani kell, akkor 4-6.
jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem az eredeti trilógia a legjobb (nyilván), de az előzménnyel sincs sok bajom, legalább ott a sztori rendben volt, csak volt benne néhány bosszantó dolog, és ennyi visszatekintve az akkori CGI-ra, hát szerintem maradniuk kellett volna az eredeti, kézzel készített díszleteknél.

Az új trilógia viszont...az első rész annyira jellegtelen volt, hogy kétszer is láttam, de nem tudnám elmondani miről szól. A második rész talán egy hajszálnyival jobb volt, de azért az se volt túl jó. Viszont a harmadik rész, te jó ég, az valami olyan botrányosan sz@r lett, a történet, a karakterek, a nagy "csavar"...

Viszont amerre tart a Disney meg StarWars, ha kijön egy újabb trilógia lehet majd a 7-9. rézekre is inkább csak a nosztalgia jótékony szemüvegén fogunk visszanézni, hogy nem is volt ez annyira rossz.

jún. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Előzmény! A folytatás kaki.
jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Az előzmény is suta lett azért kicsit és kiérdemelten vált megosztóvá, viszont a (számomra nem létező) folytatás trilógiához viszonyítva valóban az eredetihez felérő mesterműnek látszik.
jún. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

Ha a Skywalker Kora nincs vagy pedig jobb lett volna, akkor azt mondom, hogy a folytatás.


Egy biztos a legrosszabb rész a Klónok támadása.

jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Előzmény mivel én a Sithek bosszúját láttam a mozikba 10 évesen így az nekem olyan mint sokaknak az eredeti trilógia se úgy alapból az nyitotta meg a Star Warst azzal kezdődött az sw univerzum kibontakozása.


Aztán az Eredeti nekem ezt nem magyarázom


Aztán az összes létező sorozat


És végül a folytatás

jún. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#2 Pontosan én is úgy vagyok az új trilógiával mint te. Az első és a harmadik rész kaki volt. Az Utolsó Jedik nekem amolyan elmegy kategória volt annyira, hogy talán a Klónok Támadásától vagy az Új Reménytől ez egy kicsit jobb lett. Bát utóbbit nem lehet szidni mert a legelső SW film volt.


De akkor látom, hogy azért szerencsére az előzmény trilógiát még mindig többen elismerik. Az eredeti trilógiát meg jobban szeretem a régi szinkronnal meg amikor még nem volt felújítva. Csak azt nem találni meg már sehol.

jún. 28. 13:06
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Az előzmény.



A folytatás trilógia számomra nem létezik.

jún. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!