Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek a The Book of Boba...

Szeretitek a The Book of Boba Fett sorozatot?

Figyelt kérdés

2022. febr. 11. 08:15
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
13 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt is leírhatjátok, hogy miért
2022. febr. 11. 09:17
 2/5 anonim ***** válasza:

Összességében egész jó volt. Nem tartozik a legjobb Star Wars produkciók közé, voltak hibái és hiányosságai, de úgy egészében véve jó szórakozás volt és elég sok mindennel bővítette a Star Wars és azon belül Boba Fett történetét.


!SPOILER!


Cad Bane feltűnése nem volt kis gyomros, zseniális húzás volt őt is bedobni.

2022. febr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1# és még nem is volt az a pofátlan fanservice mert teljes mértékben illik a sorozatba. Bobát meg végre nem csak egy 2 mondatot mondó páncélnak + egy kis köcs.g gyereknek látjuk hanem egy sokkal kidolgozattabb karakternek mint amit gondoltunk.


A mando-s 5. Rész meg valami rohadt jó lett az egész sorozat csúcspontja

2022. febr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tislerics Máté ***** válasza:

Nekem a buckalakós részek is bejöttek. De nyilván Mandó megjelenésével kezdett el igazán érdekes lenni a sorozat.


Az 5. részt akárhányszor újra tudnám nézni, annyira tökéletes volt. A 6. rész már

"csak" egy nagy fanservice volt. Bár így is még élvezhető azért.


A lezáró rész meg jó iskolás gyerek módjára csak elvarta a szálakat. Ha nem lett volna benne a SPOILER!!! Rancor zúzda, akkor totál fejelhető lett volna nekem.


(Kicsit még azért bíztam benne, hogy az utcsó képkockákban egy lila fénykard bedurran a sötétben. Tökéletes felvezetése lehetett volna egy újabb Boba (+mandó) sorozatnak... Elvégre Winduhoz elég érzékeny szálak kötik Bobát...ugyebár....)

2022. febr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4# az a baj hogy az még nagyobb fanservice lett volna Cad Bane szerintem egy jó választás volt végül is semmit nem tudtunk a sorsáról és még a sorozatba is bele illett luke meg persze hogy benne volt. De végre megcsinálták normálisra lukeot ahsoka meg azért volt mert ha bele gondolunk nem egy teória volt hogy luke meg ahsoka találkoztak hát megtörtént.


Összességében egy jó sorpzat volt. A vissza emlékezések azok igen jók voltak a jelenkori szál kicsit vontatott volt de azzal se volt sok gond. A 2. Mandos rész arra kevés rosszat lehet mondani. Az utolsó nekem tetszett bár az hogy bobának már nem tetszett hogy meghajolnak neki az már nem volt valami jó döntés.

Igen a tuskenek megváltoztatták de már így is látszott a karakterén hogy egyáltalán nem jabbát akarja követni vezetés tekintetében

2022. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!