Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt életed legelső horrorf...

Mi volt életed legelső horrorfilmje, amit láttál?

Figyelt kérdés

jún. 4. 16:05
1 2 3
 21/29 Hintalow ***** válasza:

Hát ennyi èv távlatából már nem tudom megmondani, de talán a legelső Critters (Rèmecskèk) film lehetett a 80-as èvek vègèn

Persze volt az x akták is nem sokkal kèsőbb, de azt nem sorolnám ide, mert műfajilag nem horror.

jún. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
52%

Hát, nem hiába vannak a korhatárok kitalálva.

Én sztem 8-9 éves lehettem, amikor a Parabola adásban volt egy fél perces részlet valami régi Drakula filmből; az egész annyi volt, hogy egy régi kastély ajtaja nyikorogva kinyílt és ott állt egy ilyen borzalmas, fehér fejű vámpír. Mai szemmel semmiségnek tűnik, akkor nagyon megijedtem. Máig utálom, hogy azt akkor láttam.


50f

jún. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
35%
A Spielberg-féle Cápa.
jún. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskola alsós osztályba jártam kb. nyári szünet volt így sokáig fent maradtam kapcsolgattam a TV-t aztán Film+ on ment a Gyilkos Kobold. Féltem tőle de azért néztem 😆.
jún. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:

13 kísértet. Kb 6 évesen óvodás koromban láttam egyáltalán nem ijesztett meg, meg nyílván azért nem is nagyon fogtam fel az egészet.

Ami jobban beszaratott az a szellemes videók amik a youtubeon voltak mert azokról már nyílván elhittem hogy valósak az sem segített hogy akkortájt halt meg az apám (10 évesen) és azt hittem hogy meg fog jelenni olyan ocsmány formában ahogy a videókon volt.

jún. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem horrorfilm, de gyerekként az Alfa Holdbázis rendesen odab@szott...

Film pedig A nyolcaik utas: a halál volt, a bemutatás évében. Talán hetedikes lehettem.

jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Sötétség leple kb 10 évesen

Nagyon fostunk, es nekem valahogy abban az evben eset ki az utolso tejfogam is :D

jún. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ómen
aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

#28

Tényleg, az de k**** jó film. Igazi klasszikus.

aug. 22. 21:04
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!