Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt életed legelső horrorf...

Mi volt életed legelső horrorfilmje, amit láttál?

Figyelt kérdés

jún. 4. 16:05
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Annabelle
jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

#2

Nekem is a Kör, általános iskolás koromban. Sötétben néztük haverommal, kakkeroltunk rajta rendesen.

jún. 4. 18:06
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a Kör, kb. 8-9 éves lehettem, évekig rettegtem tőle meg mindenféle Tv-től/monitortól :’DD
jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Rémálom az Elm utcában VHS-ről ment voltam vagy 12 éves majd be kakkantottam.
jún. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Farkasvér(Ginger Snaps). Pár hete néztem meg, mert álmodtam is a filmről tök random mielőtt újra elővettem. Hogy jött ez elő nálam 25 év után fogalmam sincs. :D De örülök hogy egy kicsit nosztalgiázhattam.
jún. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

#15

A Farkasvért láttam még jó régen, annyira nem jött be. A legemlékezetesebb abban a filmben a főszereplő csaj (Katharine Isabelle) feneke volt.😅

jún. 4. 20:48
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Hívatlanok

Haverral néztük, voltam kb 10 éves, ő meg 13 körül. Azóta sem szerettem meg jobban a horrorfilmeket, de legalább most már nem f*sok tőlük :D

jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
48%
Rémálom az elm utcában de egyáltalán nem tudtam komolyan venni, picit unalmas is volt
jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
51%
Ómen
jún. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Nekem is a Kör, ha az X-akták sorozat nem számít. Sokan vagyunk itt millenialok.
jún. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!