Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mért szeretik sokan Damont és...

Mért szeretik sokan Damont és Stefant kevésbé?

Figyelt kérdés
Nekem Stefan egyáltalán nem unalmas, sőt értem hogy Damon nagyon helyes pasi, de nem értem mért kell a kettő férfit szembe állítani egymással.
2023. nov. 12. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez azért jó mert bagyon különbözőek így mindenki tud válogatni hogy kinek melyik jön be. Ha most egy fő karakter lenne pl stefan de aki nem szereti stefant nem nagyon érdeklődne a sorozat után mert nincs olyan karakter akit szeretne. Én személy szerint nem néztem volna végig ha nincs egy olyan karakter mint damon mert nekem ő a kedvencem. De ugyanez megvan klaus és elijah között is
2023. nov. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem mindketten nagyon jó karakterek, csak még az elején járók így nem értem Elena hogy fog ki kötni Damon mellet. Xd
2023. nov. 13. 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem spoilerezem el :D majd lesz benne ezzel kapcsolatban egy csattanó úgyhogy nézzed. Nagyon jó sorozat amúgy
2023. nov. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Soha nem vettem rá magam hogy meg nézzem de nem rossz, még az első éved közepe felé járok. Azt tudom hogy Katherine vissza tér, meg Caroline vámpír lesz. Mondjuk Lexit sajnáltam. Jó köcsög volt Damon 🤣
2023. nov. 14. 09:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Lexit nagyon szerettem. Ha még most nem szereted carolinet miután vampírrá válik ő lesz az egyik legjobb karakter. Nekem ő lett a kedvencem. Meg én katherinet is nagyon szerettem. Nagyon jó sorozat sokszor újra szoktam nézni
2023. nov. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Caroline szimpi amúgy, meg Bonnie is. Elena is szimpi de nem ő a kedvencem eddig.
2023. nov. 15. 07:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem Klaust fogod majd szeretni nagyon. (a The Originalsba meg főleg)


Mondjuk én férfi vagyok, úgyhogy lehet, hogy te egy kevésbé gonosz karaktert fogsz szeretni.

2023. nov. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk be jönnek az örültek xd
2023. nov. 15. 15:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!