Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star warsban mi olyan jó...

Star warsban mi olyan jó benne? Mièrt szeretik olyan sokan?

Figyelt kérdés
2019. júl. 29. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Erre még én sem jöttem rá. 8-szor elkezdtem nekiülni, hogy most márpedig rájövök mi olyan jó benne, de sose bírtam megnézni. A Harry Potterrel ugyanígy vagyok.
2019. júl. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jobban szerettem Star treket meg csillagkaput is
2019. júl. 29. 23:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A Csillagkaput imádtam, meg a Sliderst is.
2019. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még azokat is imádom
2019. júl. 29. 23:28
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Igazából mindenkinek más jön be. Ennyi erővel, miért szeretik a Harry Pottert, miért szeretik a Marvel-filmeket?


Igazából én nem láttam az összes Star Wars filmet, mert sosem jutott rá időm, de amiket láttam, azokat imádtam. Meg nem mondom, hogy miért. Egyszerűen mindenkinek másféle filmek jönnek be. Nálam is van rengeteg olyan film, amikért rengetegen rajonganak, de nekem csak szimplán nem jön be. Ez így van rendjén, kinek mi. :)

2019. júl. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a felsorolt más sorozatok közül egyiket sem szeretem! Anno az eredeti Star Wars-trilógia (Egy új remény, A Birodalom visszavág, A Jedi visszatér) még egész jó volt, nem épp a kedvenceim, de mindenképp lekötik az embert, a Baljós árnyak szintjén, de amikor jött A Klónok támadása, hát az például számomra olyan unalmas volt, majdnem elaludtam rajta! A többi részt még nem láttam!
2019. júl. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6-os vagyok, az eddigi válaszokat visszaolvasva pontosítanék, néhány Marvel-film nagyon jó, nem az összes, de amiket eddig láttam, és szuperek:

Vasember 1,2,3

Pókember 1,2,3 (Tobey Maguire)

Thor 1 (Chris Hemsworth)

Amerika Kapitány 1

Bosszúállók 1

A fantasztikus négyes 1,2

És tudom, természetesen ízlés dolga, de például nekem nagyon tetszett a DC alkotásából a Ryan Reynolds-féle Zöld Lámpás, és hiába mondják, soha nem fogok igazából rájönni, hogy miért van róla ez a "botrányosan sz#r"-közvélemény! :/ Bár igaz másik univerzum, de ugyanolyan a hangulata, mint A fantasztikus négyes-nek!

2019. júl. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
91%
1977-ben felépített egy új világot és soha nem látott spec. effektekkel volt tele. Az első trilógia óta szerintem már csak a nosztalgia és a neve tartja fenn
2019. júl. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9%

Mert egy olyan hatalmas, fantáziadús, élő-lüktető világot építenek fel az eddigi filmek, sorozatok, könyvek, képregények, amiben teljesen el lehet veszni, ha alaposan belemerül az ember. Szinte még a legjelentéktelenebb mellékkaraktereknek is megvan a maguk háttértörténete, és az ilyen apróságok miatt érzi azt az embert, hogy ez a világ akár valóban létezhetne is tőlünk sokmilliárd fényévnyire.

Maga a Star Wars jelenség már réges-rég túlnőtt a filmeken, és akiket gyerekkorukban elkapott, azokat jó eséllyel már sohasem engedi el.

2019. júl. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!