Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A DVD lejátszomon hogy váltsak...

A DVD lejátszomon hogy váltsak régiót?

Figyelt kérdés

Dimarson DM-R300-am van és az USA-ból vettem DVD-t angol nyelvű de a lejátszó azt írja ki ha beteszem hogy "Rossz Régió" és 2.Régió-ba van beállítva de a DVD-hez 1.Régió kell a beállításoknál nem találtam Régió beállítást kérek segítsetek!

Köszi


2010. okt. 8. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:

a régiókód szoftveres dolog, vagyis feltörhető, de akkor ugrik a géped garanciája.

gugglizzad be a lejátszód pontos típusát és írd utána azt, hogy region free code, vagy hogy region unlocking, stb.


Amúgy ha 1-es régiós filmet akarsz nézni, arra készülj fel, hogy PAL rendszerű tévén nem fogsz színeket látni az NTSC miatt. (az egy másik szín- és videórendszer, ami az USA-ban használatos)

2010. okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megoldottam de azért köszi
2010. okt. 14. 13:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!