Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok jó Sci-fit?...

Ajánlanátok jó Sci-fit? Gyorsan kellene.

Figyelt kérdés

Befizettem egy sorozatletöltős oldalra. 24 óra alatt lejön 4-5-6 évad is, de már mindent láttam, ami engem érdekel. (pár epizód hiányzott, ezért fizettem be ma)

Összes Star Trek, összes Csillagkapu. Babilon 5, Csillagközi szökevények, Csillagközi romboló.

Gyorsan kellene, mert kb. 20 órám van hátra.


[link]

A Sci-fiket már mind ismerem, olyan kellene ami érdekes, és jó. Ajánlanátok jó sorozatokat ebből?


2010. okt. 3. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ajánlanám a MOON címü filmet naggyon jóóó.
2010. okt. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, de lehet hogy rosszul fogalmaztam.

Sorozat érdekelne, amit még nem láttam. A belinkelt oldalon szinte az összes Magyarországon valaha is futó sorozat fent van. Leginkább Sci-fi, vagy olyan "Lost- Eltűntek" féle érdekes sorozatok érdekelnének. Olyant írjatok, amit láttatok, és jó.

2010. okt. 3. 14:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Odaát.
2010. okt. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

V-Visitors

Firefly-Serenity a filmje

Az elveszett szoba

Sötét Angyal

2010. okt. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legjobb a Rejtély című sorozat azthiszem a Lost alkotói csinálták.A lost-ot is imádtam (Moon-os voltam):D
2010. okt. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!