Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legijesztőbb horrorfilm?

Melyik a legijesztőbb horrorfilm?

Figyelt kérdés

Tesómat szeretném kinevelni belőle, mert unom már hogy mindig horrorfilmet kell nézni, mert ő azt akar. Én unom, vagy trancsír, vagy ilyestés. Nuku értelem. :D

Az álltalad ismert legilyesztőbb érdekelne. Ezeknél durvább: A Szem / Az Átok / 28 nappal később.

o/


2008. dec. 24. 13:14
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim válasza:
91%

Legutóbbi válaszhoz szeretnék hozzáfűzni néhány dolgot....

Nem kötekedni szeretnék ne sértődj meg kérlek, de:

- nem Hannibal Holocaust hanem Cannibal Holocaust...

- és nem dokumentumfilm hanem csak dokumentumfilmnek álcázott horrorfilm akár a Blair Witch (Ideglelés) és hasonló gyöngyszemek...

Mellesleg a filmet George A. Romero készítette aki nem mellékesen az egyik legnagyobb horrorfilm készítő a világon. A Magyarországon kiadott Cannibal Holocaust dvd-n pedig lehet látni egy "hogyan készült" alcímet is. Mindenkinek ajánlom, eléggé elgondolkodtató mármint ha van egy kicsi kis átérző képessége az embernek, ha igazán bele tudja magát élni a filmbe.

2008. dec. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim válasza:
66%
Viasztestek, Hideg csontok, Stay Alive, Kukorica gyermekei IV, Elmulasztott hívás, Kedvencek temetője (bár ez elég régi :S). Remélem tudtam segíteni, én ezeket szerettem.
2008. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim válasza:
80%

A KEDVENCEK TEMETŐJE AZ TÉNYLEG ELÉG ÉRDEKES EGY FILM:D

NEKEM MINT HORROR A 13 KÍSÉRTET IS TETSZETT,DE MONDJUK AZ ANNYIR NEM BEPISILTETŐS, A SÖTÉTSÉG LEPLE,SE OLYAN GÁZOS. AZ ÁTOK...AZ ELÉG DURVA MÉG DE ANNAK IS KÉT VÁLTOZATA VAN A JAPÁN AZ JOBB:)

2008. dec. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
84%

na a vámpírosak is beleszámítanak akkor :


DRACULA 2000

2008. dec. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim válasza:
91%

Őszinte leszek... a péntek 13 Freddy filmeknél nekem semmi sem volt ijesztőbb...

a cannibal holocaust meg egy nagy kamu...

az egyetlen ami igaz az az állatgyilkolás benne....


amit én ajánlanék mégha nem is horror hanem pszycho triller az a titkok kulcsa.... ajánlom nézdd meg.. és nem happy end a vége:)


de a motel 2 is funny a poén h ez tényleg megtörténhet akárkivel...

2008. dec. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
88%

Belphegorb.

De nem az új hanem a régi fekete-fehér(ettől még nagyon élvezhető) változat. Igaz ez több részes, de nem csak h félelmetes emellett még érdekes is szerintem.


Aztán a péntek 13-at énis tudom ajánlani:D

2008. dec. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim válasza:
88%
Én a Szem-et néztem meg éjszaka, egyedül, 5.1 hangzásban. Volt para XD
2008. dec. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
89%
Darkness, a rettegés háza. De ebből két verzió is van, az egyik egy nagy baromság, a másik igaz történet alapján készült.. Az utóbbit keresd meg. Én még a film megjelenése előtt láttam az esetről dokumentumfilmet... Bár a filmben se nem trancsíroznak, se nem hal meg senki, szerintem a legijesztőbb horrorfilm....
2008. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
88%
Pulse azaz mezsgye, itt nincs vér, na jó egy nagyon kicsi van. Annyi a filmről, hogy ha megnézed, akkor tuti h nem fog a telefonodhoz, vagy a számítógépedhez nyúlni. Én megnéztem, és másnapig nem mertem a telefonomhoz hozzá érni :) haverom a számítógépéhez nem mert nyúlni :)
2008. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim válasza:
91%

A magasfeszültség,és a Motel volt a legvéresebb,de az Ideglelés volt a legparásabb számomra.Abban nincs vér,csak gonosz boszi,de nekem akkor is bejött.


Ui:A horror filmekről nem lehet leszoktatni senki,ha tetszik neki ez a műfaj,akkor nem tudsz mit tenni,minnél jobban paráztatod,annál jobban bejön neki.Ez a véleményem.Én inkább megpróbálnék kompromisszumot kötni!


Üdv: morci (mrkrizis staff)

2008. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!